Зміни у страхуванні цивільної відповідальності (ОСЦПВТЗ)

Зміни у страхуванні цивільної відповідальності (ОСЦПВТЗ)

З 21 вересня 2019 року в Україні відбудеться багато змін та починають діяти нові правила щодо страхування цивільної відповідальності водіїв.

А саме:

  1. Зміна  лімітів відповідальності за заподіяну шкоду третім особам, ліміт на майно зросте з 100 000 грн. до 130 000 грн., за шкоду здоров’ю та життю з 200 000 грн. зросте до 260 000 грн.;

  2. Відтепер на розрахунок вартості «автоцивілки» буде впливати не місце реєстрації транспортного засобу, а місце проживання власника. Це великий плюс для жителів сіл та невеликих міст, адже для них ціна страховки знизиться приблизно на 30%.

  3. Зменшення зон страхування з 7 до 6, тому відтепер зросте вартість страховки для жителів Львова та Дніпра, оскільки вони будуть відноситися тепер до 2 а не 3 зони. Загалом подорожчання страховок на авто збільшиться на 10 – 20 %. Щоб трохи заощадити, страховики рекомендують користуватися онлайн-страхуванням, та оформляти електронні поліси, адже для таких договорів буде діяти понижуючий коефіцієнт.

  4. Поява нового типу легкового авто B5 – електромобіль. Для таких авто вартість «автоцивілки» буде меншою на 10%, ніж для звичайних.

Такі зміни та подорожчання у МТСБУ обумовлюють тим, що дуже часто при настанні ДТП завдані збитки перебільшували страхові ліміти, у зв’язку з чим було вирішено їх підняти, що дозволить повніше компенсувати збитки та виключити недоплати.

За детальною інформацією щодо внесення змін та уточнення вартості страхового полісу, Ви може дізнатися на сайті https://polis24.ua/uk/ або за телефоном 0 800 502 622