Polis24.ua - портал, де ви можете оформити надійний страховий поліс за вигідною ціною
15 років на страховому ринку України, більше 30 000 вдячних клієнтів, гарантії якості та захисту

Авто та інші види страхування на Polis24.ua

Вас цікавить страховка на авто або інші види страхування в Україні? Тоді обирайте послуги компанії Polis24.ua та оформляйте страховий поліс для будь-якого виду страхування на нашому порталі – ОСЦВ, Добровільна автоцивілка, КАСКО, Зелена карта, Туризм, Нещасний випадок. Оформлюючи поліс онлайн, ви не тільки обираєте найоптимальніший варіант страхування по вартості та умовам, але й заощаджуєте гроші та час. Крім того, при купівлі автостраховки чи іншого поліса страхування на Polis24.ua діють додаткові знижки, акції та програми лояльності.

До переваг сервісу оформлення страховки на Polis24.ua також відносяться широкий вибір різних пропозицій від страхових компаній, професійна допомога консультанта в онлайн режимі, гарантії безпеки і надійності. За декілька кліків ви можете дізнатися вартість страховки в Україні, а також оформити і купити надійний і перевірений страховий поліс!

Страхування по всій Україні

Сервіс Polis24.ua надає можливість застрахувати автомобіль або оформити інші страхові поліси будь-якому громадянину України, незалежно від його місцезнаходження – в Києві, Одесі, Львові чи будь-якому іншому місті. Звернувшись до нашого порталу за страхуванням автомобіля або іншою страховою послугою, вам не потрібно думати про те, де знаходиться офіс обраної страхової компанії або наш офіс. Оберіть найбільш вигідну для вас пропозицію, оформіть та сплатіть поліс, а ми доставимо оригінал документу на вказану вами адресу в найближчі дні. Для тих, хто бажає оплатити поліс безпосередньо в нашому офісі, дотримуйтесь вказаних контактів на порталі.

Онлайн розрахунок вартості

Вас цікавить, скільки буде коштувати автоцивілка або інший вид страхування? Будь-який користувач може розрахувати вартість різних страхових послуг індивідуально за допомогою калькулятора. Введіть в калькуляторі необхідні дані і Polis24.ua підбере найкращі ціни від провідних страхових компаній України. Завдяки цьому ви зможете порівняти доступні варіанти і вибрати найбільш вигідний для вас за вартістю та умовами. Дізнатися яка вартість страховки не означає купівлю, тому ви можете навіть просто подивитися які є пропозиції по страхованню на ринку. А якщо ви захотіли купити автостраховку чи інший поліс – дотримуйтесь інструкцій, які зазначені на порталі.

Онлайн консультація

На порталі Polis24.ua представлена унікальна можливість отримати професійну консультацію фахівця зі страхування автомобіля чи іншим видам страхування якщо ви не знаєте якийі з запропонованих варіантів вибрати. Проконсультуватися онлайн ви можете як за допомогою онлайн-чату, так і зателефонувавши за вказаним номером.

Переваги оформлення страховки онлайн

На нашому порталі страхові поліси в онлайн режимі вже оформили більше тисячі клієнтів. Переваги оформлення і покупки страховки онлайн:

  1. Швидкість та зручність. Для оформлення та купівлі автоцивілки або іншого страхового поліса знадобиться не більше 20 хв. Вам не потрібно нікуди їхати чи шукати офіс страхово їкомпанії. Крім того, за будь-яких питань завжди можна проконсультуватися з кваліфікованим персоналом (також в режимі онлайн).
  2. Краща ціна. Завдяки широкому вибору страхових компаній ви маєте можливість побачити всі можливі варіанти вартості на ринку. Крім того, при оформленні страхового полісу онлайн ви отримуєте додаткову знижку, тому купівля полісу на нашому сайті буде для вас найвигіднішою.
  3. Великий вибір варіантів від різних страхових компаній. Вам не нав’язують послуги однієї компанії, і ви самі можете обирати ту страхову компанію, умови якої для вас будуть найбільш вигідними.
  4. Безпека роботи з нами. Ми захищаємо угоду придбання поліса, тому виключені будь-які фінансові ризики.
  5. Розрахунок ціни онлайн. Зручний калькулятор дозволить вам швидко розрахувати та оформити поліс.

Гарантії безпеки

Сервіс онлайн замовлень полісів Polis24.ua гарантує:

  1. Оригінальність полісу. Кожен куплений у нас поліс захищений від підробок, містить всі необхідні реквізити (унікальні серію і номер, QR код, підписи уповноважених осіб, печатку) і надається нам безпосередньо кожною страховою компанією.
  2. Надійність страхування. Ми працюємо виключно з надійними страховими компаніями, фінансово спроможними і здатними виконувати взяті зобов’язання по виплатах.
  3. Безпека платежів. Polis24 використовує надійні платіжні системи та захищені з’єднання.
  4. Захист персональних даних. Всі дані, отримані сервісом надійно захищені протоколом SSL (Secure Socket Layer)

Страхування автомобіля та інші види страхових послуг ще ніколи не були такими зручними, доступними і простими! Скористайтеся сервісом Polis24.ua прямо зараз!

Розгорнути...

 

Наші партнери

Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна

Відгуки

Иван, , 12.01.2018

Оформил ОСАГО, авто продал, мне зачислили средства по новому договору. удобно

Показати повністю Згорнути
Вілен, , 05.01.2018

Оформив Зелену карту та медичне, Забрав в офісі на Сахарова, швидко і поліси можна перевірити на сайті МТСБУ. Все вірно. Дякую

Показати повністю Згорнути
Юлия, , 22.08.2017

Оформила на сайте полис туризма, не использовав всех дней в полисе его потеряла. Позвонила и мне прислали дубликат на почту. очень удобно

Показати повністю Згорнути
Ірина, , 22.08.2017

Звернулась на сайт по допомогу. В міграційні службі потрібно договір страхування іноземців. Мені роз`яснили, що це таке, оформили, і надіслали на пошту. Дуже задоволена і вдячна!!!

Показати повністю Згорнути
Ирина, , 09.08.2017

Всем рекомендую! Быстро все оформила. Договор получила на електронку. Но за тем попросила договор в печатном виде и мне без проблем его предоставили.

Показати повністю Згорнути
Саша, , 01.08.2017

Никакой комиссии при оплате полиса нет. Расчитался картой и полис готов.

Показати повністю Згорнути
Лилия, , 01.08.2017

Оформил ОСАГО. К полисы прикрепили визитку, с телефонами куда следует обращаться при наступлении страхового случая.

Показати повністю Згорнути
Юлия, , 01.08.2017

На сайте есть удобная кнопка - напомнить об осаго. Вечно забываю, да и страховые не всегда напоминают. Эти сразу напомнили, поэтому я здесь и оформила. Спасибо

Показати повністю Згорнути
Никита, , 25.07.2017

Рискнул .. Все замечательно. Жаль, что девушки-менеджеры сами не доставляют полисов, в одной голос прям мед для ушей

Показати повністю Згорнути
Ірина, , 25.07.2017

Добре, що написано про партнерів. Можна не гуглити, щоб дізнатись, що це за страхова компанія, а то я абсолютно не розбираюсь. Дякую!

Показати повністю Згорнути