Polis24.ua - портал, де ви можете оформити надійний страховий поліс за вигідною ціною
15 років на страховому ринку України, більше 30 000 вдячних клієнтів, гарантії якості та захисту

Автомобільні та інші види страхування в сервісі Поліс 24

Вас цікавить страхування авто або інші страхові послуги в Україні? Тоді обирайте наш зручний сервіс та оформлюйте поліс страхування в Інтернеті. Це дозволить заощадити як час, так і гроші – вам не потрібно нікуди їхати, витрачатися на проїзд, а при оплаті в режимі онлайн вас чекають ще й додаткові знижки. Також ви самостійно обираєте відповідну страхову компанію, порівнюючи ціни та інші умови надання послуг.

Автострахування в Україні без обмежень

До переваг сервісу страхування автотранспортних засобів онлайн відноситься оперативність, максимальна зручність у використанні, гарантії безпеки при укладенні угоди, можливість отримання професійної допомоги від фахівців. У декілька кліків мишкою ви забезпечите собі та/або своєму автомобілю надійний страховий захист! Сервіс Поліс 24 дозволяє оформити страхування наземного транспорту чи інші страхові послуги кожному громадянину України. Не має значення, де ви проживаєте або знаходитесь прямо зараз – у Києві або Лубнах, Харкові або Каневі. Також неважливо, де розташовується найближчий офіс страхової компанії. При оформленні послуг через Інтернет відстань не грає ролі, наш сервіс працює без обмежень по всій країні.

Зручний калькулятор

Вас цікавить, скільки буде коштувати автострахування? Ціну допоможе встановити онлайн калькулятор, запропонований на нашому сайті. Кожен клієнт може розрахувати вартість різних страхових послуг індивідуально. Так, для страхування автомобіля потрібно вказати дані про транспортний засіб та стаж водіння, для оформлення туристичного полісу – країну, період поїздки, мету виїзду та ін. Як тільки ви заповните всі необхідні поля, сервіс Поліс 24 підбере пропозиції провідних страхових компаній України. Так, ви відразу ж отримаєте ціни страхування авто, що допоможе визначитися і прийняти правильне рішення.

В ногу з часом

Про переваги оформлення страхових послуг через Інтернет говорить передовий європейський досвід. Так, більше 70% угод страхування транспортних засобів там оформлюється в режимі онлайн. Це зручно, швидко, безпечно для всіх сторін. Вашій увазі всі сильні сторони використання прогресивного підходу до страхових послуг разом з Поліс 24:

  1. Економія часу. Щоб оформити і купити поліс страхування в Інтернеті знадобиться в середньому 5 хвилин. При відвідуванні офісу страхової компанії на це піде набагато більше часу.
  2. Фінансові вигоди. Вам не потрібно витрачати гроші на проїзд, ви можете вибрати послуги страхової компанії, яка зараз пропонує знижки. А ще при купівлі поліса через Інтернет ви отримуєте додатковий дисконт, і вартість повноцінного захисту авто вийде найвигіднішою.
  3. Великий вибір варіантів. Вам не нав’язуються послуги певної страхової компанії. Ви самостійно аналізуєте пропозиції на ринку і приймаєте зважене рішення.
  4. Оформлення страховки через Інтернет – це безпечно. Ми захищаємо угоду придбання поліса, тому будь-які фінансові ризики виключені.
  5. Зручність і простота використання сервісу. Процес оформлення страховки на авто інтуїтивно зрозумілий. А по будь-яких виникаючих питаннях ви завжди можете проконсультуватися з нашими фахівцями (також в режимі онлайн).

Автотранспортне страхування та інші види страхових послуг ще ніколи не були такими зручними, доступними і простими! Скористайтесь сервісом Поліс 24 прямо зараз!

Розгорнути...

 

Наші партнери

Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна

Відгуки

Римма, , 24.07.2017

Уже дважды заказывала на сайте полиса мед страхования, сразу получила на почту. Спасибо, вы молодцы!

Показати повністю Згорнути
Ян, , 14.06.2017

Замовив дві Зелені карти та медичне за кордон на всю сім`ю. Прийшли мої поліси на наступний день. Все було оформлено коректно. Навіть на дійсність перевірив на сайті Моторно транспортного бюро

Показати повністю Згорнути
Олена, (Київ), 14.06.2017

Оформила поліс медичного страхування, отримала на пошту. Все дуже швидко. З печаткою і підписом. Додатково були надіслані умови договору. Дякую

Показати повністю Згорнути
Александр, , 29.05.2017

Мне нужно было полис в воскресенье, а так как доставка а воскресенье не осуществляется, в понедельник написал заявление на возврат средств, вернули в среду. Быстро, на следующий год точно закажу уже заранее

Показати повністю Згорнути
Артём, , 29.05.2017

Удивлен оперативной робой, полис, который укладывал на сайте, я потерял, поэтому мне в течение двух дней выдали дубликак. Большое спасибо

Показати повністю Згорнути
Елена, (Киев), 29.05.2017

Спасибо большое. Обращались к вам и в прошлом году, остались довольны. В этом году перезаключили еще и со скидкой. Будем вас рекомендовать.

Показати повністю Згорнути
Дмитро, (Аахен), 19.03.2017

Будучи за кордоном закінчився строк дії Зеленої карти. Замовив через сайт, доставили вчасно. Дякую

Показати повністю Згорнути
Ольга, (Днепр), 20.01.2017

Купила полис на авто, получила вовремя. Все понравилось, благодарю!

Показати повністю Згорнути
Микола, (Riga, Latvia), 03.03.2016

Дякую, страхуюсь в Уляни вже 5 раз. Оперативно і дешево з доставкою в Ригу. Зручний сервіс з чудовим менеджером.

Показати повністю Згорнути
Taras, (Lviv), 26.01.2016

Дуже зручний сервіс. Дякую!

Показати повністю Згорнути