Polis24.ua - портал, де ви можете оформити надійний страховий поліс за вигідною ціною
15 років на страховому ринку України, більше 30 000 вдячних клієнтів, гарантії якості та захисту

Авто та інші види страхування на Polis24.ua

Вас цікавить страховка на авто або інші види страхування в Україні? Тоді обирайте послуги компанії Polis24.ua та оформляйте страховий поліс для будь-якого виду страхування на нашому порталі – ОСЦВ, Добровільна автоцивілка, КАСКО, Зелена карта, Туризм, Нещасний випадок. Оформлюючи поліс онлайн, ви не тільки обираєте найоптимальніший варіант страхування по вартості та умовам, але й заощаджуєте гроші та час. Крім того, при купівлі автостраховки чи іншого поліса страхування на Polis24.ua діють додаткові знижки, акції та програми лояльності.

До переваг сервісу оформлення страховки на Polis24.ua також відносяться широкий вибір різних пропозицій від страхових компаній, професійна допомога консультанта в онлайн режимі, гарантії безпеки і надійності. За декілька кліків ви можете дізнатися вартість страховки в Україні, а також оформити і купити надійний і перевірений страховий поліс!

Страхування по всій Україні

Сервіс Polis24.ua надає можливість застрахувати автомобіль або оформити інші страхові поліси будь-якому громадянину України, незалежно від його місцезнаходження – в Києві, Одесі, Львові чи будь-якому іншому місті. Звернувшись до нашого порталу за страхуванням автомобіля або іншою страховою послугою, вам не потрібно думати про те, де знаходиться офіс обраної страхової компанії або наш офіс. Оберіть найбільш вигідну для вас пропозицію, оформіть та сплатіть поліс, а ми доставимо оригінал документу на вказану вами адресу в найближчі дні. Для тих, хто бажає оплатити поліс безпосередньо в нашому офісі, дотримуйтесь вказаних контактів на порталі.

Онлайн розрахунок вартості

Вас цікавить, скільки буде коштувати автоцивілка або інший вид страхування? Будь-який користувач може розрахувати вартість різних страхових послуг індивідуально за допомогою калькулятора. Введіть в калькуляторі необхідні дані і Polis24.ua підбере найкращі ціни від провідних страхових компаній України. Завдяки цьому ви зможете порівняти доступні варіанти і вибрати найбільш вигідний для вас за вартістю та умовами. Дізнатися яка вартість страховки не означає купівлю, тому ви можете навіть просто подивитися які є пропозиції по страхованню на ринку. А якщо ви захотіли купити автостраховку чи інший поліс – дотримуйтесь інструкцій, які зазначені на порталі.

Онлайн консультація

На порталі Polis24.ua представлена унікальна можливість отримати професійну консультацію фахівця зі страхування автомобіля чи іншим видам страхування якщо ви не знаєте якийі з запропонованих варіантів вибрати. Проконсультуватися онлайн ви можете як за допомогою онлайн-чату, так і зателефонувавши за вказаним номером.

Переваги оформлення страховки онлайн

На нашому порталі страхові поліси в онлайн режимі вже оформили більше тисячі клієнтів. Переваги оформлення і покупки страховки онлайн:

  1. Швидкість та зручність. Для оформлення та купівлі автоцивілки або іншого страхового поліса знадобиться не більше 20 хв. Вам не потрібно нікуди їхати чи шукати офіс страхово їкомпанії. Крім того, за будь-яких питань завжди можна проконсультуватися з кваліфікованим персоналом (також в режимі онлайн).
  2. Краща ціна. Завдяки широкому вибору страхових компаній ви маєте можливість побачити всі можливі варіанти вартості на ринку. Крім того, при оформленні страхового полісу онлайн ви отримуєте додаткову знижку, тому купівля полісу на нашому сайті буде для вас найвигіднішою.
  3. Великий вибір варіантів від різних страхових компаній. Вам не нав’язують послуги однієї компанії, і ви самі можете обирати ту страхову компанію, умови якої для вас будуть найбільш вигідними.
  4. Безпека роботи з нами. Ми захищаємо угоду придбання поліса, тому виключені будь-які фінансові ризики.
  5. Розрахунок ціни онлайн. Зручний калькулятор дозволить вам швидко розрахувати та оформити поліс.

Гарантії безпеки

Сервіс онлайн замовлень полісів Polis24.ua гарантує:

  1. Оригінальність полісу. Кожен куплений у нас поліс захищений від підробок, містить всі необхідні реквізити (унікальні серію і номер, QR код, підписи уповноважених осіб, печатку) і надається нам безпосередньо кожною страховою компанією.
  2. Надійність страхування. Ми працюємо виключно з надійними страховими компаніями, фінансово спроможними і здатними виконувати взяті зобов’язання по виплатах.
  3. Безпека платежів. Polis24 використовує надійні платіжні системи та захищені з’єднання.
  4. Захист персональних даних. Всі дані, отримані сервісом надійно захищені протоколом SSL (Secure Socket Layer)

Страхування автомобіля та інші види страхових послуг ще ніколи не були такими зручними, доступними і простими! Скористайтеся сервісом Polis24.ua прямо зараз!

Розгорнути...

 

Наші партнери

Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна
Головна

Відгуки

Юлія, (Львів), 10.06.2019

Вже декілька разів оформляли різні страхівки, все зрозуміло, оперативно. Чекайте від нас нових замовлень) Дякуємо!

Показати повністю Згорнути
Максим Мохорт, (Киев), 30.10.2018

Очень хорошая контора. Все быстро доставили в первый раз. Но все познается в беде, потерял документы полностью и страховку в том числе. За день все сделали и уже жду дубликат. Спасибо Вам огромное, теперь у вас есть постоянный покупатель и буду всех перетягивать к Вам! СПАСИБО

Показати повністю Згорнути
Евгений, , 18.10.2018

Благодарю Polis24.ua за своевременное напоминание об окончании срока действия автогражданки! Менеджер позвонила и напомнила, что на днях заканчиваеться страховка, в тот же день переоформил! Спасибо большое!

Показати повністю Згорнути
Андрей, , 21.09.2018

Благодарен этому сайту и менеджерам за оперативную роботу! Купил здесь автогражданку на машину с польской регистрацией. Просматривал и сравнивал на многих сайтах, но купил здесь, так как цена наилучшая из всех просмотренных мною на других сайтах. Спасибо большое!

Показати повністю Згорнути
Алина, (Белая Церковь), 09.08.2018

Спасибо большое за туристическую страховку! Доставили на протяжении получаса от момента оставления заказа на сайте! Менеджеры работают оперативно, всё объяснят и ответят на все вопросы! Впечатления положительные!

Показати повністю Згорнути
Инна, (Красноперековск), 26.07.2018

Оформляла на этом сайте туристическую страховку для поездки на неделю в Польшу, осталась довольна!) Сама немного перепутала дату поездки, в заявку оставила одну, а на деле была другая. Менеджеры после оформления заказа перезвонили, переспросили все данные, сверили так сказать и мы уладили этот вопрос. Всем довольна, хороший сервис и обслуживание. Спасибо!

Показати повністю Згорнути
Артём, (Красноармейск), 10.07.2018

Заказывал два дня назад страховку, автоцивилку. Быстро внес свои данные, заняло это мероприятие 10 минут, оплатил картой и сегодня забрал с отделения Новой почты. Удобно, на сайте есть скидки, и цены адекватные, не кусаються. Все отлично, никакий претензий или недочетов нет.

Показати повністю Згорнути
Богдана, (Львів), 05.07.2018

Добрий день! Заказувала тут страховку на автомобіль в Броди. Обрала Оранту, оформила і оплатила, в той самий день зв"язався менеджер і повідомив, що страхівка буде готова на наступний день. Сьогодні забрала у відділені Нової пошти. Зручно, також підписалась на групу в фейсбуці! Дякую вам!!!

Показати повністю Згорнути
Виктор, (Чорноморськ), 14.06.2018

Заказал страховку ОСАГО от компании Вусо. Внес данные на сайт, оплатил и получил страховой полис через пол часа на мыло. Очень быстро и удобно.

Показати повністю Згорнути
Ігор, (Франківськ), 07.06.2018

Оформлював медичку страхівку в Іспанію. На сайті оплатив, зв"язались менеджери і вже протягом 20 хвилин вислали поліс на електронну пошту. Дуже зручно, швидко і не дорого.

Показати повністю Згорнути