Про нас

Сервіс Поліс24 надає Вам можливість оформити договір (поліс) страхування цивільної відповідальності або інший вид страхування через Інтернет.

70% страхувальників в європейських країнах укладають договори страхування за допомогою всесвітньої мережі. Тепер і Ви можете скористатися прогресивною європейською практикою.

У чому перевага купівлі послуг страхування через послуги Поліс24?


Економія часу: Вам не потрібно виходити з дому чи офісу, щоб придбати страховку.
Заповнення поліса займе у Вас не більше 5 хв.
Поліс буде доставлено будь-яким зручним для Вас способом.

Економія коштів: як мінімум Ви економите на поїздці в офіс страхової компанії, щоб оформити поліс. Також Ви можете обирати варіанти тарифів із запропонованими знижками від страхових компаній та отримувати додаткові бонусні знижки від Поліс24.

Свідомий вибір: завдяки Поліс24 можливість порівняти всі умови страхування основних страхових компаній, що спеціалізуються саме на цьому виді страхування. Ви можете обрати саме ту компанію серед переліку запропонованих, яка влаштовує Вас за надійністю, рейтинговими позиціями та іншими критеріями.

Зручність: усього за кілька кліків мишкою Ви отримаєте надійний страховий захист.

Безпека придбання: при оформлені полісу на нашому сайті Ви можете бути впевнені в його достовірності та оригінальності. Стархові компанії доручають нам оформлення договорів страхування. З дорученнями Ви можете ознайомитись у розділі “Документи та довіреності від страхових компаній


Наші переваги

Економія часу

Вам не потрібно виходити з дому або офісу, щоб придбати страховку.

Економія коштів

Ви економите на поїздку в офіс страхової компанії, щоб оформити поліс.

Зручність

Всього за кілька кліків мишкою Ви отримаєте надійний страховий захист.

Безпека придбання

Ви можете бути впевнені в автентичності та оригінальності придбаного поліса.

Гарантії безпеки

Сервіс онлайн замовлення полісів Polis24 гарантує::


Оригінальність полісів. Кожен поліс, який ви купуєте на нашому сайті захищений від підробок, містить всі необхідні реквізити (унікальні серію та номер, QR код, підписи повноважених осіб, печатка) та надається кожною страховою компанією безпосередньо. Підтвердження наших повноважень ви можете переглянути тут

Надійність страхування. Ми працюємо виключно з надійними страховими компаніями, фінансово спроможними виконувати взяті зобов’язання по виплатам.

Безпека платежів. Polis24 використовує надійні платіжні системи та захищені з’єднання.

Об’єктивність. Ви робите свій вибір страхового захисту спираючись на порівняння умов і тарифів основних страхових компаній з високим рівнем надійності.

Незалежність. Ми, як незалежний експерт не представляємо окрему страхову компанію, ми надаємо інформацію по ринку в цілому.

Професійна консультація. На будь яке ваше питання відповідь надають фахівці з високою кваліфікацією та досвідом роботи в сфері страхування понад 5 років.

Захист персональний даних. Всі дані, отримані сервісом надійно захищені протоколом SSL (Secure Socket Layer).