Туризм

РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ ТУРИСТИЧНОЇ СТРАХОВКИ ДЛЯ ПОЇЗДКИ ЗА КОРДОН ОНЛАЙН

Поле "Країна(и), в яку ви подорожуєте" є обов`язковим
Поле "Страхова сума" є обов`язковим
Поле "Валюта" є обов`язковим
Багаторазова поїздка
Поле "Період поїздки, дні" є обов`язковим
Поле "Групи людей" є обов`язковим
#1
Поле "Вік" є обов`язковим
Поле "Мета поїздки" є обов`язковим

Плануєте подорож або поїздку за кордон? У цьому випадку вам потрібен договір страхування подорожуючих за кордон, який буде виступати вашим захистом в іншій країні. Купівля такого страхового полісу є одним з найважливіших етапів організації будь-якої зарубіжної поїздки, що в першу чергу обумовлено високою вартістю медичних послуг в інших країнах. Така страховка гарантує надання безкоштовної медичної допомоги за кордоном або забезпечить відшкодування понесених витрат. Також така страховка необхідна для оформлення візи або пред’явлення на митному контролі.

Читати далі

Для чого потрібна Туристична страховка

Туристична страховка повністю або частково перекриє ваші медичні витрати, поки ви будете перебувати за кордоном. Виходячи з типу програми, на страхову компанію можуть перекладатися обов’язки по сплаті різних послуг (від лікування гострих захворювань і травм до усунення нещасних випадків, які можуть виникнути під час поїздки).

Які ризики входять в таку страховку

Туристична страховка для візи включає різні типи ризиків. При цьому все залежатиме від обраної вами програми. Наприклад, базова медична страховка включає екстрену допомогу, стандартний набір препаратів і процедур, а також репатріацію тіла в нашу країну. Ви можете придбати розширене туристичне страхування, але тарифи на такий поліс будуть значно вище. Страховки з найбільшою ціною передбачають оплату стоматологічних процедур і інших супутніх послуг, якщо ви будете перебувати на стаціонарі.

Виник випадок, який входить в вашу медичну страховку для виїзду за кордон? Насамперед вам потрібно зв’язатися з Асистанс службою. Саме вони направлять вас в потрібне місце для того, щоб отримати допомогу.

Що таке Асистанс

Асистуюча компанія (Асистанс) – міжнародна компанія, яка організує відповідно до умов договору страхування координацію між застрахованою особою та необхідним й медичним закладом з однієї сторони, і страховою компанією з іншої . Така коордниація передбачає надання застрахованій особі – медичних, технічних, інформаційних і юридичних послуг. При настанні будь-якого страхового випадку вам обов’язково потрібно зв’язатися з Асистуючою компанією.

Ваші дії при настанні страхового випадку

Перелік необхідних дій і умов виплати докладно описані в полісі медичного страхування.
Основне правило: якомога швидше звернутися в Асистуючу компанію (телефони вказані в полісі) і повідомити про випадок. Далі Асистанс компанія пояснить ваші дії і організує необхідну медичну допомогу. Якщо ж ви звернулися за отриманням медичних послуг без повідомлення Асистуючої компанії, перш за все, вам слід отримати всі чеки про оплату, виписки, діагноз та повідомити Асистуючу компанію про подію в найкоротші терміни.

Що робити у разі перевищення страхової суми

Страхова сума, зазначена в полісі, є лімітом відповідальності страховика перед застрахованою особою. Всі перевищення оплачуються застрахованою особою самостійно. Радимо обирати максимальну страхову суму для країни, в яку прямуєте.

Вартість страховки

Вартість поліса залежить від наступних факторів:

  1. страхова сума і країна призначення
  2. вік застрахованих осіб
  3. мета поїздки
  4. розмір франшизи
  5. термін перебування
  6. наповнення програми

Поїздка в екзотичні країни

При поїздці в екзотичні країни необхідно враховувати специфіку кожної країни окремо, для чого ознайомтеся з переліком щеплень і проведіть всі превентивні заходи, щоб уникнути можливих захворювань.

Чому Polis24.ua

На нашому порталі ви можете отримати професійну допомогу консультантів, а також в Києві та будь-якому іншому місті України розрахувати онлайн вартість страхування для виїжджаючих за кордон.

Тому якщо вам потрібна туристична медична страховка онлайн, тоді сервіс www.polis24.ua допоможе вам з цим! Наші переваги:

  • оперативне оформлення страхового договору (в середньому, це займає всього 10 хвилин)
  • знижки при покупці поліса онлайн
  • широкий вибір компаній, які надають програми страховки для поїздки за кордон
  • економія сил, часу і коштів (вам не потрібно їхати в страхову компанію, щоб оформити договір).