Часті питання: Туризм


Витрати перевищили страхову суму, вказану в полісі

Страхова сума, вказана в полісі є лімітом відповідальності страховика, всі перевищення оплачуються застрахованим самостійно. Радимо обирати максимально доступну страхову суму для країни, в яку прямуєте.

 Мета поїздки заняття спортом чи фізичною працею

Якщо ціль Вашої поїздки професійний або любительський спорт чи заняття важкою фізичною працею, Вам слід зазначити це при розрахунку страхового тарифу. Ці обставини впливають на ступінь страхового ризику та мають бути враховані. Страхова компанія має право відмовити у страховій виплаті у випадку, якщо на етапі страхування була подана недостовірна інформація

 Поїздка в екзотичні країни

При поїздці в екзотичні країни врахуйте їхню специфіку, ознайомтесь з переліком щеплень та превентивних заходів для уникнення можливих захворювань та оберіть мінімальні франшизи та доступні додаткові ризики для таких країн.

 Що таке Асистанс

Асистуюча компанія (Асистанс) – міжнародна компанія, що організовує та координує співпрацю між страховою компанією, медичними закладами та застрахованою особою за кордоном відповідно до умов договору страхування. Такі послуги передбачають організацію медичних, технічних, інформаційних, та юридичних послуг. 

При настанні страхового випадку Вам обов’язково потрібно зв’язатися з Асистуючою компанією.

 Від чого залежить вартість полісу

Вартість полісу залежить від наступних факторів:

  • страхова сума та країна призначення
  • вік застрахованих осіб
  • мета поїздки
  • розмір франшизи
  • термін перебування
  • наповнення програми

 Які дії при страховому випадку

Детально перелік дій та умови виплати визначаються в полісі страхування. Основне правило:

якомога скоріше звернутися в Асистуючу компанію (телефони зазначені в полісі) та повідомити про випадок, далі компанія організує всі необхідні послуги та пояснить Ваші дії. Якщо все ж таки Ви звернулися за отриманням медичних послуг без повідомлення Асистанса, Вам слід одержати всі виписки, заключення та квитанції, а також в найкоротший час повідомити Асистуючу компанію про подію.