Зелена карта

Оформлення зеленої карти

Поле "Термін дії поліса (місяців)" є обов`язковим

Введення БЕЗВІЗА дозволило громадянам України простіше та частіше відвідувати країни Євросоюзу і інші країни. Для подорожі за кордон на автомобілі необхідно обов’язково мати при собі страховий поліс Зелена карта на авто. Без пред’явлення Зеленої карти ви не зможете перетнути кордони Євросоюзу або інших країн (в тому числі Азербайджан, Білорусь, Молдова, Росія).

Читати далі

Зелена карта на автомобіль – це таке ж обов’язкове страхування відповідальності автовласника перед третіми особами, як і в Україні ОСЦПВ, тільки діє на території інших країн. Зараз це 47 держав однойменної міжнародної системи.

На відміну від української автоцивілки, при оформленні полісу Зелена карта не вказуються франшиза (сума, яку не покриває страхова компанія), а також ліміти відшкодування. Це обумовлено особливостями законодавства тієї країни, де стався страховий випадок.

Для чого потрібна Зелена карта

Зелена карта – це спосіб застрахувати цивільну відповідальність власника автомобіля за кордоном. Захист отримує водій, який є винуватцем ДТП, тобто при наявності Зеленої карти відшкодування шкоди (ремонт пошкодженого автомобіля, що належить потерпілій особі, а також лікування) здійснює страхова компанія.

Страховка Зелена карта має важливу особливість – ліміти визначаються нормативними актами конкретної країни, в якій ви перебуваєте. Також в такому разі не передбачається франшиза.

Ціна страховки

Ціна Зеленої карти цікавить практично всіх власників транспортних засобів, які виїжджають на автомобілі за кордон.
Вартість залежить від наступних факторів:

  • параметри і тип автомобіля
  • країна візиту
  • термін дії (від 15 днів до 12 місяців).

Дізнатися вартість Зеленої карти ви можете на нашому порталі www.polis24.ua. Для цього скористайтеся онлайн-калькулятором, який сам розрахує всі необхідні параметри. При цьому неважливо, де ви знаходитесь – в Києві, Одесі чи будь-якому іншому населеному пункті.

Типи страховки авто для виїзду за кордон

Залежно від країни відвідування Зелена карта ділиться на два типи:

  • поліс по всій міжнародній системі
  • поліс, що діє на території Росії, Молдови та Білорусі

Чому варто придбати страховку на нашому порталі

Користуючись сервісом Поліс 24, ви з легкістю оформите Зелену карту онлайн. Просто вкажіть тип свого автомобіля, країну візиту і термін перебування. І ви отримаєте список пропозицій від надійних страхових компаній України.
Купуючи страховку онлайн в нашій компанії, ви отримуєте:

  • вибір пропозицій від кращих страхових компаній
  • зрозумілий і зручний сервіс
  • професійну консультацію
  • знижки при онлайн оформленні поліса
  • і найважливіше – суттєва економія вашого часу!