PZU Україна

PZU Україна
Страхова Група PZU об’єднує понад 600 страхових відділень Польщі, Литви та України, понад 16 тис. співробітників та понад 200 видів страхових продуктів.Група PZU є однією з найстаріших і найбільших страхових груп в Польщі з погляду премій, відповідно до PFSA, з широким спектром страхових і фінансових продуктів. Бренд PZU є одним з найбільш знаних брендів у Польщі, за даними обстеження, проведеного GFK Polonia (незалежний науково-дослідний інститут ринку) в жовтні 2012 року, яке показало, що спонтанна впізнаваність бренду склала 87,5%, в той час як автоматизоване - 99,8%.

Ліцензії страхової діяльності:

Страхування ОСЦВ
Страхування КАСКО
Страхування ЗЕЛЕНА КАРТА
Страхування ДЦВ

Рік заснування11 листопада 1993 року
Місце розташування головного офісум. Київ, вул. Дегтярівська, 62
Кількість філій по Україні85
Країна походження основних акціонерівАТ «Повшехни Заклад Убезпечень СА»; АТ «Повшехни Заклад Убезпечень на Жицє»; ПрАТ «СК «ПЗУ Україна страхування життя»»
Кількість видів страхування, та кількість виданих ліцензій75 страхових продуктів/ У формі обов’язкового: 10 У формі добровільного: 21
Розмір активів за І квартал 2017року., тис. грн.1 179 927
Наявність власного колл-центруТак
311, 0 800 50-311-5
Рейтингове місце по збору страхових премій
ОЦВ8
КАСКО6
Особисті види страхування1
Зелена картка2
Рейтингове місце по страховим виплатам та % виплат
Членство СК в об’єднаннях страховиківчлен Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА). Страхова Компанія PZU входить до складу Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), Американської Торгової Палати (ACC).
ОЦВ8
КАСКО6
Зелена картка2
Особисті види страхування1