ОСЦВ – поліс обов’язкового страхування автогромадянської відповідальності

Розрахуйте вартість ОСЦВ онлайн

Що таке ОСЦВ


Замовлення та оплата


Доставка полісаНагадати про закінчення полісу?Нагадати

ОСЦПВ – це обов’язковий страховий поліс для власників транспортних засобів в Україні. Він передбачає страхування цивільно-правової відповідальності та захист від високих витрат, викликаних дорожньо-транспортними пригодами. Так, якщо ви стали винуватцем ДТП, автоцивілка покриє ваші витрати на відшкодування збитків іншим учасникам події. Ремонт авто та/або лікування постраждалих візьме на себе ваша страхова компанія.

Поліс ОСЦПВ укладається на період від півмісяця до року. Обов’язковим даний вид страхування є для всіх водіїв і автомобілів (мотоциклів, легкових і вантажних авто). Кожен автовласник повинен мати даний поліс у своєму транспортному засобі. За його відсутність передбачаються штрафи у розмірі до 850 грн.

Поліс ОСЦПВ укладається на період від півмісяця до року. Обов’язковим даний вид страхування є для всіх водіїв і автомобілів (мотоциклів, легкових і вантажних авто). Кожен автовласник повинен мати даний поліс у своєму транспортному засобі. За його відсутність передбачаються штрафи у розмірі до 850 грн.

Як визначити вартість автоцивілки?

Основне питання для кожного власника автомобіля при оформленні автоцивілки – вартість страхування. Розмір страхового платежу залежить від:

  • виду авто (мотоцикл, легкова машина, вантажівка, пасажирський транспорт, причепи);
  • водійського стажу. Чим він більше, тим дешевше буде коштувати поліс;
  • місця реєстрації. Так, автоцивілка в Києві буде коштувати дорожче, ніж в іншому обласному центрі або невеликому населеному пункті, тому що ризик ДТП у найбільшому в країні та переповненому автомобілями місті вище;
  • сфери використання. Наприклад, для автомобіля, який використовується в таксі, вартість страховки буде істотно вище;
  • терміну страхування. Ціна автоцивілки на 15 днів буде мінімальною, але оформлення поліса на рік буде вигідніше у перерахунку на один день;
  • наявність надбавок або знижок. Тут враховується кількість років безаварійної їзди, пільги власника автомобіля та ін.

На підставі цих параметрів пропонується складна формула розрахунку індивідуального розміру страхового платежу для кожного водія. Суттєво спростить розрахунок калькулятор автоцивілки. В ньому потрібно вказати достовірну інформацію про своє авто, місце його реєстрації, стаж водіння, після чого він розрахує вартість страхування у різних компаніях України!

Пільгові категорії громадян

Пенсіонери, учасники бойових дій, чорнобильці та інваліди 2 групи можуть скористатися пільгами при оформленні автоцивілки. Вони оплачують лише 50% вартості полісу, за умови, що самі керують авто, а обсяг його силового агрегату не перевищує 2,5 літра. Повністю від оплати страховки звільняються інваліди 1 групи, інваліди війни.

Максимальні виплати по ОСЦПВ

При виникненні ДТП потерпілі можуть звернутися в страхову компанію. Їм потрібно підтвердити завдані збитки, після чого можливе отримання страхової виплати згідно з встановленими лімітами:

  • гранична сума виплат по збитку здоров’ю або життю третіх осіб – 200 тисяч грн.;
  • ліміт по майновому збитку (пошкодженням авто) – 100 тисяч грн.

Порядок дій

При виникненні ДТП необхідно викликати представників ДАІ, хоча сьогодні можливий і спрощений порядок врегулювання страхового випадку – за допомогою оформлення Європротоколу. Якщо в результаті ДТП немає потерпілих, сума матеріального збитку менше 25 тис. грн., а сторони згодні з обставинами події (винуватець визнав свої порушення), то учасники можуть заповнити спеціальний бланк про виникнення страхового випадку без виклику ДАІ.

Прямо зараз ви можете здійснити розрахунок вартості та придбати автоцивілку! Калькулятор Поліс 24 дозволить кожному водієві визначити індивідуальні ціни страхових послуг і вибрати відповідну пропозицію від тієї чи іншої компанії. Купити поліс через Інтернет можна за самою привабливою вартістю, оперативно, зручно і абсолютно безпечно.

Детальніше... ОСЦВОСЦВОСЦВОСЦВОСЦВ (2.34 из 5)
ОСЦВ
ОСЦВLoading...

Вопросы и ответы

Другие виды страхования