Страхування здоров’я

Нещасний випадок може статися з кожним і ніхто від цього не застрахований. Але в сучасному світі питання отримання страхового поліса легко вирішується. Щоб завчасно подбати про власне здоров’я та здоров’я своїх близьких, необхідно придбати страховку, яка б відшкодувала грошовий збиток у разі непередбаченої ситуації.

Важливим є те, що незалежно від ступеня пошкодження та різних видів траматизму – Ви завжди зможете розраховувати на отримання грошової підтримки, якщо вчасно застрахуєтеся від нещасного випадку!

Види страхування від нещасних випадків

Питання і відповіді

Страхування життя – затребувана і популярна послуга в сучасних українських реаліях. З її допомогою можна захистити себе і свою родину від раптових, непередбачених подій, здатних зруйнувати всі плани, змінити ритм життя або навіть обірвати її. І нехай попередити різні несподіванки практично неможливо, страхування від нещасних випадків дає хоча б одну важливу перевагу – впевненість у майбутньому і фінансову визначеність для рідних і близьких.
Послуги особистого страхування від нещасного випадку (НВ) необхідні як у звичайному, повсякденному житті, так і на автотранспорті, бувають добровільними та обов’язковими. При виборі такого поліса, ви або ваші близькі отримають страхову компенсацію при виникненні НВ, який спричинив втрату працездатності, травми або інші розлади здоров’я, інвалідність, смерть.

Різновиди та специфіка страхування життя

Всі ми прагнемо бути здоровими, жити довго і плідно. Але різні обставини, які можна об’єднати загальним терміном «нещасні випадки», можуть несподівано втрутитися в наші плани. Щоб захистити себе, пропонується спеціальне особисте страхування. Застрахуватися можна як від різних повсякденних загроз – травм і пошкоджень, укусів змій, отруєнь та інших непередбачених випадковостей, так і від потенційних небезпек в процесі водіння та/або перевезення пасажирів на авто.
При цьому зустрічається як обов’язкове, так і добровільне страхування від нещасних випадків. Стосовно автотранспорту, наприклад, застрахованими в обов’язковому порядку повинні бути водії громадського транспорту і всі його пасажири, покупці автомобілів в кредит. Повна страховка здоров’я також потрібно при купівлі житла через іпотеку.
На добровільних засадах таку послугу обирають працівники небезпечних професій, власники автомобілів, просто завбачливі громадяни, які піклуються про благополуччя сім’ї та близьких людей.

Вартість страхування від нещасного випадку

Що потрібно знати, плануючи скористатися послугою страхування життя? Розмір страхових внесків і фактори, що впливають на них. При виборі особистої страховки на автотранспорті до них відносяться:

 • тип і характеристики автомобіля;
 • рік випуску авто;
 • кількість посадочних місць;
 • тривалість дії полісу.

Величина систематичних платежів при страхуванні життя від НВ обумовлюється такими факторами:

 • можлива величина компенсації при НВ – вона ж страхова сума;
 • вік і рід діяльності людини;
 • перелік ризиків, що покриваються – потенційних загроз;
 • територія покриття;
 • тривалість дії полісу.

Оформити обов’язкове чи добровільне страхування від нещасних випадків та придбати поліс сьогодні легко, навіть не виходячи з дому! За допомогою нашого сервісу, вкажіть всі дані в онлайн калькуляторі і ознайомтеся з пропозиціями провідних страхових компаній України.

Скористатися послугами компанії Поліс 24 необхідно, якщо:

 • вам потрібно точно знати, скільки може коштувати страховка;
 • ви шукаєте безпечний, простий і зрозумілий інструмент придбання страхового поліса;
 • вам потрібні виключно вигідні умови;
 • ви бажаєте заощадити свій дорогоцінний час;
 • вам необхідна консультація кваліфікованих фахівців.

Страховка разом з нами стане простим, зрозумілим і правильним рішенням!

Детальніше... Страхування здоровяСтрахування здоровяСтрахування здоровяСтрахування здоровяСтрахування здоровя (2.79 из 5)
Страхування здоровяLoading...