В Україні запрацює пряме врегулювання

В Україні запрацює пряме врегулюванняЗ 1 квітня 2016 року в Україні набуває чинності угода про пряме врегулювання, учасниками якої виступають 17 страхових компаній. Сама система розпочне свою роботу після затвердженням Антимонопольного комітету України ближче до початку травня.

Пряме врегулювання – це:

Пряме врегулювання – це система, при якій особи, транспортні засоби яких постраждали внаслідок ДТП можуть отримати страхову виплату в компанії, де вони придбали поліс цивільної відповідальності. Принцип прямого врегулювання також передбачено в новому проекті Закону «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів», який зареєстрований в Парламенті. Проте страхові компанії не стали очікувати на законодавчі зміни і запустили пілотний проект з власної ініціативи.

Чим зручне пряме врегулювання?

Свідомий вибір – обираючи страхову компанію, тепер слід звертати увагу не на ціну, а на відгуки та надійність. Якщо раніше кожен пересічний водій шукав найдешевшу ціну на поліс і його не хвилювало чи платить компанія чи ні (бо виплату отримує постраждалий), то тепер і власник полісу може відчути на собі правильність вибору страховика.

«Своя» страхова компанія. Придбавши поліс автоцивілки в надійній страховій компанії, ви можете бути спокійні: навіть якщо станеться ДТП з чужої вини, справи ви будете мати зі «своєю» компанією, яка, в свою чергу, зацікавлена у вас як у клієнті.

Швидкі виплати. Пряме врегулювання в тому числі покликане пришвидшити процес здійснення виплат. Звернення власного клієнта до компанії стимулює якісне обслуговування, а якщо клієнт має ще й поліси з інших видів страхування, то високий сервіс – справа честі будь-якого страховика.

Як це працює?

Є кілька умов, щоб схема прямого врегулювання запрацювала: 1) внаслідок ДТП постраждали тільки транспортні засоби, 2) учасники ДТП мають діючі поліси цивільної відповідальності, 3) страхові компанії, які видали такі поліси є учасниками Угоди про пряме врегулювання, 4) страхові поліси придбані після вступи Угоди в дію, 5) сума збитків не має перевищувати 100 тис.грн.

В інших випадках, або за власним бажанням, постраждалий може звертатися по звиклій схемі – в компанію винуватця.

Компанії – учасники угоди: “АХА страхування, “Арсенал Страхування”, “ПЗУ Україна”, “ВУСО”, “УАСКА Аска”, “Оранта”, “Просто-страхування”, “Уніка”, “Провідна”, “Інго Україна”, “Універсальна”, “Міжнародна СК”, “Кредо”, “АСКО-Донбас Північний”, “Колоннед Україна”, “Брокбізнес”, СО “Іллічівське”.Доля цих страхових компаній в продажах цивільної відповідальності складає 65%.

совсем плохоплохонормальнохорошокласс
Loading...Loading...

Дивись також

Дії туриста за кордоном під час страхового випадку

Дії туриста за кордоном під час страхового випадку

Нещодавно вважалося, що страховий договір це лише формальний "папірець" під час перетину кордону. Пр[...]
Заборона на перетин кордону без поліса "Зелена карта" діє!

Заборона на перетин кордону без поліса "Зелена карта" діє!

З початку лютого українська погранслужба посилила правила перевірки полісів обов'язкового страхуванн[...]
Акція! Франшиза «0» до ОЦВ всього за 100 грн!

Акція! Франшиза «0» до ОЦВ всього за 100 грн!

Не втрачай можливість придбати до поліса «автоцивілки» 0 франшизу всього за 100 грн.! Відтепер ви м[...]