Річниця української поліції. Перші підсумки

Річниця української поліції. Перші підсумки   Рік назад в Києві на головній площі країни зібрались тисячі містян і гостей столиці, щоб привітати нову патрульну поліцію. Всі як один  в новеньких формах на нових машинах і,  як нам обіцяли, з новими стандартами виконання своїх обов’язків.

    І хоч всі розуміли, що одразу, в одну секунду нічого не змінюється. Що будуть помилки, промахи, розбиті машини і ще багато іншого, але все ж більшість вірила, що от тепер все буде по-іншому. Тепер і в нас є поліція, якій можна довіряти.

   І ось пройшов рік. Вже не викликають дикого захвату піші патрулі «як з «Поліцейської академії», та і самих патрулів стало в рази менше, аніж було спочатку. Але це все зовнішні фактори. А що ж відбувається всередині? Чи справді стало менше злочинності, чи викоренили хабарників та і взагалі чи змінився рівень спілкування «водій-патрульний»?

    На жаль, не все так радісно і позитивно, як виглядало на перший погляд. З однієї сторони патрульна поліція не зупинить водія, якщо він нічого не порушив. Але з іншої – це розв’язує руки тим, хто вважає, що «на підпитку їздить ще краще, аніж тверезий». Що, звісно ж, призвело до збільшення ДТП. За статистико, лише в Києві їх кількість за останній рік зросла більше, ніж на 20%.

   З іншої, є багато тих, хто пробує працювати по старих стандартах (хабарі, недотримання правил спілкування, перевищення службових обов’язків та багато іншого). Звісно, минув лише рік, так – за новою поліцією слідкують, факти порушень службових обов’язків у них фіксуються і зазвичай закінчуються звільненням. Проте, на жаль, не все можна відслідкувати і не все можливо одразу зробити ідеальним.

   Пройшов рік. Так, поки статистика невтішна. Але хочеться вірити, що це була лише репетиція і далі все налагодиться!

совсем плохоплохонормальнохорошокласс
Loading...Loading...

Дивись також

Автомобілісти, які часто подорожують за кордон, ця новина саме для вас!

Автомобілісти, які часто подорожують за кордон, ця новина саме для вас!

Страховий поліс "Зелена карта" став дешевше на 5.1% На сайті МТСБУ з 15 лютого викладено нові тариф[...]
Встигніть розмитнити авто за пільговими ставками

Встигніть розмитнити авто за пільговими ставками

   Уже майже 3 місяці триває реєстрація автомобілів на європейських номерах, так званих у народі «єв[...]
Обережно: ожеледиця! Як захистити себе від травм узимку

Обережно: ожеледиця! Як захистити себе від травм узимку

Найчастіше зима для українців перетворюється на стихійне лихо. Сніг, вітер, відлига та знову мороз -[...]