Річниця української поліції. Перші підсумки

Річниця української поліції. Перші підсумки   Рік назад в Києві на головній площі країни зібрались тисячі містян і гостей столиці, щоб привітати нову патрульну поліцію. Всі як один  в новеньких формах на нових машинах і,  як нам обіцяли, з новими стандартами виконання своїх обов’язків.

    І хоч всі розуміли, що одразу, в одну секунду нічого не змінюється. Що будуть помилки, промахи, розбиті машини і ще багато іншого, але все ж більшість вірила, що от тепер все буде по-іншому. Тепер і в нас є поліція, якій можна довіряти.

   І ось пройшов рік. Вже не викликають дикого захвату піші патрулі «як з «Поліцейської академії», та і самих патрулів стало в рази менше, аніж було спочатку. Але це все зовнішні фактори. А що ж відбувається всередині? Чи справді стало менше злочинності, чи викоренили хабарників та і взагалі чи змінився рівень спілкування «водій-патрульний»?

    На жаль, не все так радісно і позитивно, як виглядало на перший погляд. З однієї сторони патрульна поліція не зупинить водія, якщо він нічого не порушив. Але з іншої – це розв’язує руки тим, хто вважає, що «на підпитку їздить ще краще, аніж тверезий». Що, звісно ж, призвело до збільшення ДТП. За статистико, лише в Києві їх кількість за останній рік зросла більше, ніж на 20%.

   З іншої, є багато тих, хто пробує працювати по старих стандартах (хабарі, недотримання правил спілкування, перевищення службових обов’язків та багато іншого). Звісно, минув лише рік, так – за новою поліцією слідкують, факти порушень службових обов’язків у них фіксуються і зазвичай закінчуються звільненням. Проте, на жаль, не все можна відслідкувати і не все можливо одразу зробити ідеальним.

   Пройшов рік. Так, поки статистика невтішна. Але хочеться вірити, що це була лише репетиція і далі все налагодиться!

совсем плохоплохонормальнохорошокласс
Loading...Loading...

Дивись також

Індивідуальні програми медичного страхування

Індивідуальні програми медичного страхування

Як захистити себе від хвороб і забезпечити якісне лікування, якщо здоров'я похитнулося. Найкращою ві[...]
ЧаПи (часті питання): Що таке франшиза?

ЧаПи (часті питання): Що таке франшиза?

Один з найбільш поширених питань, з якими до нас звертаються наші користувачі, - це «що таке франшиз[...]
Медичне страхування персоналу: швидко, вигідно, надійно!

Медичне страхування персоналу: швидко, вигідно, надійно!

Важливий фактор успіху будь-якої компанії - це кваліфіковані співробітники, які старанно і з ентузіа[...]