Річниця української поліції. Перші підсумки

Річниця української поліції. Перші підсумки   Рік назад в Києві на головній площі країни зібрались тисячі містян і гостей столиці, щоб привітати нову патрульну поліцію. Всі як один  в новеньких формах на нових машинах і,  як нам обіцяли, з новими стандартами виконання своїх обов’язків.

    І хоч всі розуміли, що одразу, в одну секунду нічого не змінюється. Що будуть помилки, промахи, розбиті машини і ще багато іншого, але все ж більшість вірила, що от тепер все буде по-іншому. Тепер і в нас є поліція, якій можна довіряти.

   І ось пройшов рік. Вже не викликають дикого захвату піші патрулі «як з «Поліцейської академії», та і самих патрулів стало в рази менше, аніж було спочатку. Але це все зовнішні фактори. А що ж відбувається всередині? Чи справді стало менше злочинності, чи викоренили хабарників та і взагалі чи змінився рівень спілкування «водій-патрульний»?

    На жаль, не все так радісно і позитивно, як виглядало на перший погляд. З однієї сторони патрульна поліція не зупинить водія, якщо він нічого не порушив. Але з іншої – це розв’язує руки тим, хто вважає, що «на підпитку їздить ще краще, аніж тверезий». Що, звісно ж, призвело до збільшення ДТП. За статистико, лише в Києві їх кількість за останній рік зросла більше, ніж на 20%.

   З іншої, є багато тих, хто пробує працювати по старих стандартах (хабарі, недотримання правил спілкування, перевищення службових обов’язків та багато іншого). Звісно, минув лише рік, так – за новою поліцією слідкують, факти порушень службових обов’язків у них фіксуються і зазвичай закінчуються звільненням. Проте, на жаль, не все можна відслідкувати і не все можливо одразу зробити ідеальним.

   Пройшов рік. Так, поки статистика невтішна. Але хочеться вірити, що це була лише репетиція і далі все налагодиться!

совсем плохоплохонормальнохорошокласс
Loading...Loading...

Дивись також

Штрафи за перевезення дітей без автокрісла

Штрафи за перевезення дітей без автокрісла

Нещодавно на законодавчому рівні було запроваджено штрафи  за перевезення малюків без автокрісла. Пр[...]
Скоро зима… А ти вже перевзув своє авто?

Скоро зима… А ти вже перевзув своє авто?

Ось-ось настане суттєве похолодання, зима не за горами, а отже прийшов час підготувати шалики, теплі[...]
Перші дії при ДТП

Перші дії при ДТП

Сьогодні учасникам ДТП важливо орієнтуватись у своїх правах і знати свої обов’язки. На місці пригоди[...]