Гарно жити не заборониш! І хворіти теж…

Гарно жити не заборониш! І хворіти теж...

Національний банк України 22 липня за результатами тендеру уклав угоду з ПАТ «Страхова компанія «Альфа Страхування» про послуги з добровільного медичного страхування працівників на 29,73 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

На три роки застрахували до 3 тис осіб в усіх обласних центрах, крім Донецька, Луганська і Сімферополя. Страхова сума на людину в рік становить не менше 100 тис грн.

Зокрема у пакет страхування входять:

  • діагностика та лікування доброякісних і злоякісних новоутворень, а також критичних захворювань: туберкульоз, цукровий діабет, хронічна ниркова недостатність, цироз печінки, захворювання щитоподібної залози (ліміт 8700 грн.);
  • невідкладна стоматологія (ліміт 1250 грн.);
  • лікувальні масаж та фізкультура, голкорефлексотерапія, підводне витягання;
  • забезпечення фіто- і гомеопатичними препаратами, гепато- і хондропротекторами.

Нагадаємо, нещодавно ПАТ «Укртрансгаз» замовив послуги зі страхування здоров’я працівників на загальну суму 39,89 млн грн. Страхова сума на півтора року для адміністративно-управлінського персоналу та робітників становила 85 тис грн., для керівного персоналу – 140 тис грн. на людину. За умовами цих угод страховому відшкодуванню не підлягали діагностика і лікування туберкульозу, цирозу печінки та раку, засоби догляду, гепато- і хондропротектори.

Нині єдиним допущеним конкурентом було ПАТ «Страхова компанія «Провідна».

Дорожчу заявку ПАТ «Страхова компанія «Країна» відхилили через відсутність загальних відомостей про учасника і страховика, а також кількість застрахованих осіб замовників без розбивки по роках у довідці про договори. Акціонерами «СК «Країна» є інвестиційні фонди «Прайм ессетс менеджмент» президента Петра Порошенка (49,9%), «ВІК» першого заступника голови парламентської фракції «Блоку Петра Порошенка» Ігоря Кононенка і «СОВА» першого заступника секретаря РНБОУ Олега Гладковського.

«СК «Альфа Страхування» через кіпрську компанію «ABH Ukraine Limited» належить Михайлу Фрідману, власнику ПАТ «Альфа-Банк».

Раніше 90% акцій «СК «Провідна» належило російській ТОВ «Росгосстрах» Даниїла Хачатурова. Торік власником стала голландська компанія «Інтернешнл Іншуренс Консорціум Б.В.» (International Insurance Consortium B.V.), а кінцевим бенефіціаром – Вестерлакен Віллем Якоб зі Словенії.

Джерело: Наші гроші

совсем плохоплохонормальнохорошокласс
Loading...Loading...

Дивись також

Штрафи за перевезення дітей без автокрісла

Штрафи за перевезення дітей без автокрісла

Нещодавно на законодавчому рівні було запроваджено штрафи  за перевезення малюків без автокрісла. Пр[...]
Скоро зима… А ти вже перевзув своє авто?

Скоро зима… А ти вже перевзув своє авто?

Ось-ось настане суттєве похолодання, зима не за горами, а отже прийшов час підготувати шалики, теплі[...]
Перші дії при ДТП

Перші дії при ДТП

Сьогодні учасникам ДТП важливо орієнтуватись у своїх правах і знати свої обов’язки. На місці пригоди[...]