Які бувають види страхування

Які бувають види страхуванняСтрахування – затребувана послуга для сучасної людини. Убезпечити від можливих ризиків можна власний автомобіль і життя. При правильному виборі поліса ви захистите себе і своє здоров’я від нещасних випадків, отримаєте необхідну меддопомогу за кордоном, отримаєте кошти на відновлення пошкодженого майна. Тому знаючи про страхування або хоча б якийсь необхідний мінімум, ви легко визначите, який вид страхування вам необхідний і що зробить ваше життя більш безпечним, комфортним і спокійним!

Види страхування в Україні

Різновидів страхових послуг і програм в нашій країні багато. Всі вони діляться на дві групи – обов’язкові та добровільні. Ще одне критерій – об’єкт страхування. Відповідно до нього, затребуваними є такі основні види страхування в Україні:

автострахування;
• страхування відповідальності,
• Особисте (туристичне, медичне, від нещасних випадків).

Види страхування для автомобілів

Існує обов’язкове і добровільне страхування. До першого відноситься автоцивілка або ОСЦВ, що покриває відповідальність автовласника перед іншими учасниками руху з відшкодування шкоди здоров’ю та майну. Тут ціна страхового поліса залежить від тарифу, який формується шляхом множення базового тарифу на коефіцієнти, що враховують тип транспортного засобу, термін страхування, безаварійний стаж і т.д. Доповненням до нього виступає ДЦВ – добровільне страхування, що дозволяє розширити ліміт виплат страховика при настанні цивільно-правової відповідальності водія. Так, за кілька сотень гривень на рік можна збільшити виплати страховика на 100 і більше тис. Грн. у разі ДТП з вини застрахованої особи.

Ще один добровільний вид – КАСКО – захист від збитку при ДТП, спробах угону і грабежу авто. Скільки коштує такий вид страхування? Розмір страхового тарифу залежить від переліку страхових ризиків, які ви хочете покрити, рівня захисту авто від крадіжки (сигналізація, центральний замок і т.д.), статистики викрадень для вашої марки і регіону тощо.

Особисте страхування

Ці види страхування також досить різноманітні. Застрахувати можна життя і здоров’я, захиститися від ризиків нещасних випадків і пов’язаних з ними витрат на лікування, відновлення працездатності тощо Так страховий поліс може враховувати такі ризики, як:

• смерть внаслідок страхового випадку;
• присвоєння інвалідності;
• травми і пошкодження різної складності;
• звернення до лікарні, клініки і т.д.

Вартість залежить від віку, статі, роду діяльності застрахованої особи.

Види страхування для подорожуючих за кордон

Серед них можна умовно виділити два найпопулярніших: Зелена карта і медстрахування за кордоном.

Зелена карта – аналог ОСЦВ для водіїв, які виїжджають за межі України. А страхування туриста – можливість захистити себе від додаткових витрат на медичні послуги за кордоном; часто обов’язкова вимога для отримання візи для виїзду.

Вартість Зеленої карти в Європу залежить від типу авто, періоду поїздки, країни, куди ви збираєтеся. Тарифи туристичної страховки обумовлюються ціною медичних послуг, терміном поїздки, цілями, лімітами відповідальності страховика і т.д.

Обрати послуги та тариф нескладно

Думаєте, що не зможете вибрати необхідний поліс в різноманітті видів страхування та чисельності страховиків? Тоді скористайтеся можливостями нашого сайту. Ви швидко дізнаєтеся, скільки коштує страховка, калькулятор в цьому вам допоможе. У нас представлені всі провідні страхові компанії України, так що вибрати оптимальний тариф нескладно!

совсем плохоплохонормальнохорошокласс (5.00 из 5)
Які бувають види страхування
Loading...Loading...

Дивись також

Страховий випадок! Куди звернутися?

Страховий випадок! Куди звернутися?

Ми підготували контакти страхових компаній, за якими ви можете звертатися у разі страхового випадку.[...]
Нові правила для електромобілів

Нові правила для електромобілів

Вже скоро в Україні всі електромобілі матимуть зелені номери. Також для них змінюють правила дорожнь[...]
«ДІЯ» (Держава і Я)

«ДІЯ» (Держава і Я)

Друзі, у нас для Вас чудова новина!!! З 6-го лютого 2020 став доступним безкоштовний мобільний додат[...]