Як застрахувати своє життя і здоров’я

Як застрахувати своє життя і здоровяСтрахування життя в Україні стає усе популярніші. По суті, дана страховка передбачає захист інтересів клієнта, пов’язаних прямо або побічно зі здоров’ям та життям. За допомогою подібного поліса застрахована особа може вирішити різні завдання – накопичити певну суму коштів до виходу на пенсію, виключити недоліки загальної системи соціального страхування, забезпечити рідних та близьких у разі втрати працездатності або смерті, отримати виплату у разі травми і т.д.

Види страхування життя

Види страхування життя бувають різними. За формою – обов’язковими (для окремих професій або при одержанні іпотеки) і добровільними, за терміном – короткостроковими і довгостроковими. По цілям – ризикові та накопичувальні. Про два останні види ми розповімо докладніше.

Ризикове страхування – це актуальний спосіб фінансового захисту членів сім’ї і близьких застрахованої особи на випадок шкоди життю та здоров’ю. У подібних полісах часто враховуються ризики виникнення проблем зі здоров’ям, нещасних випадків, травм, інвалідності, появи смертельних хвороб і т.д. 

Існують накопичувальні види страхування, які передбачають планомірне формування заощаджень. Тут також закладається ризикова складова настання смерті чи непрацездатності з різних причин. Виплати виробляються або в кінці строку договору (клієнт доживає до нього), або у разі смерті (накопичені кошти отримують родичі). Це, як правило, довгострокове страхування життя, що дозволяє з невеликих внесків сформувати серйозні накопичення. В договорах передбачається і інвестиційна складова, що сприяє збільшенню доходу.

Медичне страхування

Супутній страхуванню життя вид договору – страхування здоров’я. Він переслідує інші цілі. Так, страхування здоров’я для фізичних осіб – це різновид медичної страховки, що дозволяє частково або повністю покрити витрати на оплату послуг меддопомоги. Так, у разі лікування або невідкладної допомоги, всі або частину витрат бере на себе страховик. Це стосується як проведення операцій та інших послуг лікарів, так і придбання медикаментів і лікарських препаратів.

Ключові правила страхування життя і здоров’я

Принцип взаємодій простий: застрахована особа вносить страхові платежі згідно з договором і його вимогами. Страховик захищає страхувальника від різних ризиків та / або забезпечує йому інвестиційний дохід, покриває витрати на лікування тощо Так, наприклад, відповідно до законодавства України, в накопичувальних програмах страхування гарантований інвестиційний дохід у розмірі 4%.

Термін укладання договорів накопичувального страхування, як правило, досить великий – досягає 10-20 років і більше.

Виплати при страхуванні життя по накопичувальних договорах із ризиковою складовою виникають при:

• дожитті до кінця терміна дії поліса;
• смерті застрахованої особи (з різних причин);
• смерті через ДТП, нещасного випадку (в цьому випадку страхова сума, що призначається родичам, подвоюється);
• втрати працездатності, інвалідності, інших проблемах зі здоров’ям.

Для договорів медичного страхування страховим випадком є звернення до лікарні та інші медустанови, хвороба, отримання травм, проходження регулярних профілактичних оглядів і т.д.

совсем плохоплохонормальнохорошокласс (4.00 из 5)
Як застрахувати своє життя і здоров’я
Loading...Loading...

Дивись також

Дії туриста за кордоном під час страхового випадку

Дії туриста за кордоном під час страхового випадку

Нещодавно вважалося, що страховий договір це лише формальний "папірець" під час перетину кордону. Пр[...]
Заборона на перетин кордону без поліса "Зелена карта" діє!

Заборона на перетин кордону без поліса "Зелена карта" діє!

З початку лютого українська погранслужба посилила правила перевірки полісів обов'язкового страхуванн[...]
Акція! Франшиза «0» до ОЦВ всього за 100 грн!

Акція! Франшиза «0» до ОЦВ всього за 100 грн!

Не втрачай можливість придбати до поліса «автоцивілки» 0 франшизу всього за 100 грн.! Відтепер ви м[...]