Як відновити втрачений поліс автоцивілки?

Відповідно до законодавства України поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності є одним із документів, який повинен мати при собі водій під час руху. Відсутність страховки фактично прирівнюється до відсутності водійського посвідчення в особи, яка керує автомобілем. Перевірка автоцивілки не може бути основною причиною зупинки автомобіля, але у разі складання протоколу щодо порушення правил дорожнього руху чи оформленні дорожньо-транспортної пригоди поліцейські вимагатимуть пред’явити поліс. У випадку його відсутності на Вас чекає додатковий штраф, що на даний момент встановлений у розмірі 425 грн. Щоб уникнути неприємності возіть поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності завжди в своїй машині.

А от що робити, якщо Ви попри своє відповідальне ставлення все ж випадково пошкодили чи втратили страховку, читайте далі.

Насправді, хвилюватись не варто, оскільки все простіше, ніж Ви могли б уявити. Найперше потрібно звернутись в Вашу страхову компанію з заявою про видачу дубліката та пояснити ситуацію в результаті якої відбулось знищення чи пошкодження поліса ОСЦПВ. Відповідно до законодавства страховик зобов’язаний виписати новий поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності з зазначенням всіх даних, які були в попередній, діючій страховці. В пункті 11 поліса «Примітки» представник компанії обов’язково вказує серію та номер втраченої автоцивілки. Протягом семи робочих днів з моменту подання заяви страховик повинен видати дублікат. Якщо Ви придбали страховку онлайн також турбуватись не треба, адже відновлення відбувається практично в такому ж порядку. Варто зазначити, що ця процедура безкоштовна, і вимагати кошти з боку страховика є неправомірно.

Ми щиро переконані, що після прочитання статті кожен з наших клієнтів знає, що робити в ситуації коли поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності втрачено чи пошкоджено і без зайвих переживань зможе його відновити.

Та нагадуємо що на нашому сайті Polis24.ua зможете замовити автоцивілку від перевірених та надійних страхових компаній за найкращими цінами.

совсем плохоплохонормальнохорошокласс
Loading...Loading...

Дивись також

Як уберегтися від коронавірусу

Як уберегтися від коронавірусу

На жаль, новий коронавірус  поширюється світом, а вакцини від нього ще досі не знайшли. Тому рекомен[...]
Страховий випадок! Куди звернутися?

Страховий випадок! Куди звернутися?

Ми підготували контакти страхових компаній, за якими ви можете звертатися у разі страхового випадку.[...]
Нові правила для електромобілів

Нові правила для електромобілів

Вже скоро в Україні всі електромобілі матимуть зелені номери. Також для них змінюють правила дорожнь[...]