Відмова у видачі візи: компенсація витрат на оформлення

Відмова у видачі візи: компенсація витрат на оформленняТривалий час в Україні ведеться дискусія стосовно скасування візового режиму з Євросоюзом. Ми маємо райдужні надії, що настане час і ми не будемо збирати стоси документів, «висіти» на телефоні, щоб зареєструватися в чергу або платити посередникам за сприяння.

На сьогодні реалії є такими, що віза все ж таки потрібна і інколи її отримання може стати справжню проблемою. На допомогу в процесі отримання візи прийшла система візових центрів. Більш зручна процедура, сучасний підхід до роботи, мінімум клопоту та черг, робить послуги візових центрів популярними і запитуваними. Разом із зручністю зросли і витрати на оформлення візи – окрім витрат на придбання страхового полісу, оплати консульського збору додався ще сервісний збір за послуги візового центру. 

Не зважаючи на зручність послуг сервісні центри не гарантують заявникам видачу візи, а у випадку відмови у наданні, понесені витрати, звичайно, не повертаються. А це, як ви знаєте, сума, що може сягати 65 євро. Для багатьох українців така цифра є дуже суттєвою, та відмова у візі разом з втратою коштів стає для них дуже неприємною подією.

Розуміючи це страхові компанії пішли на зустріч туристам та подорожуючим і розробили новий продукт – «Відшкодування витрат у разі відмови у видачі візи». Даний страховий продукт є складовою полісу медичного страхування при подорожі за кордон, який кожен турист при поданні на візу зобов’язаний придбати.

Отже, купуючи такий медичний поліс, що містить в собі опцію відшкодування витрат, ви отримуєте: перш за все, надійний захист на випадок хвороби або нещасного випадку за кордоном, по-друге, виконуєте вимоги іноземних країн щодо наявності полісу і, в-третіх, у випадку відмови у видачі візи, згідно такого комплексного полісу компанія відшкодує вам візові витрати в межах 1600,00 грн.

Для отримання такої компенсації необхідно надати наступні документи:

  • Поліс медичного страхування з опцією «відшкодування витрат у разі відмови у видачі візи».
  • Пред’явити закордонний паспорт з відміткою про відмову.
  • Квитанції про оплату консульського та сервісного зборів.
  • Копії документів, що посвідчують особу.

Якщо хвилювання були зайві і візу надали, то поліс якісного медичного страхування при виїзді за кордон, у разі потреби, покриє медичні витрати на лікування в закордонних клініках (у тому числі і стоматологію у визначеному обсязі), а також витрати на транспортування потерпілого в Україну. Також додатково до страхового захисту можна додати такі опції як:  компенсація коштів на відновлення документів у разі їх втрати або крадіжки, втрати або затримки багажу (більше ніж 4 години), та відміни або затримки авіарейсу (більше ніж на 4 години), тощо.

         В кожному окремому випадку до страхового пакету варто добирати саме такі страхові компанії та опції, які можуть стати у пригоді саме у Вашому випадку. Відповідно, завжди варто проконсультуватись з фахівцем, навіть, якщо купуєте поліс страхування і подаєте документи на візу вже не в перший раз.

совсем плохоплохонормальнохорошокласс (4.50 из 5)
Loading...

Дивись також

Страхування туристів від Covid-19

Страхування туристів від Covid-19

Страхове покриття за полісами страхування туристів тепер включає і лікування від Covid-19. Відповідн[...]
Нові вимоги для в'їзду в Україну: страхування іноземців на випадок Covid-19

Нові вимоги для в'їзду в Україну: страхування іноземців на випадок Covid-19

З 15 червня 2020 року в Україні запроваджено нові правила в'їзду іноземних громадян на територію Укр[...]
Ризики та небезпеки ІТ компанії під час карантину

Ризики та небезпеки ІТ компанії під час карантину

У зв’язку з карантином, багато компаній з різних сфер перейшли на віддалену роботу. Відповідно, прац[...]