Відмова у видачі візи: компенсація витрат на оформлення

Відмова у видачі візи: компенсація витрат на оформленняТривалий час в Україні ведеться дискусія стосовно скасування візового режиму з Євросоюзом. Ми маємо райдужні надії, що настане час і ми не будемо збирати стоси документів, «висіти» на телефоні, щоб зареєструватися в чергу або платити посередникам за сприяння.

На сьогодні реалії є такими, що віза все ж таки потрібна і інколи її отримання може стати справжню проблемою. На допомогу в процесі отримання візи прийшла система візових центрів. Більш зручна процедура, сучасний підхід до роботи, мінімум клопоту та черг, робить послуги візових центрів популярними і запитуваними. Разом із зручністю зросли і витрати на оформлення візи – окрім витрат на придбання страхового полісу, оплати консульського збору додався ще сервісний збір за послуги візового центру. 

Не зважаючи на зручність послуг сервісні центри не гарантують заявникам видачу візи, а у випадку відмови у наданні, понесені витрати, звичайно, не повертаються. А це, як ви знаєте, сума, що може сягати 65 євро. Для багатьох українців така цифра є дуже суттєвою, та відмова у візі разом з втратою коштів стає для них дуже неприємною подією.

Розуміючи це страхові компанії пішли на зустріч туристам та подорожуючим і розробили новий продукт – «Відшкодування витрат у разі відмови у видачі візи». Даний страховий продукт є складовою полісу медичного страхування при подорожі за кордон, який кожен турист при поданні на візу зобов’язаний придбати.

Отже, купуючи такий медичний поліс, що містить в собі опцію відшкодування витрат, ви отримуєте: перш за все, надійний захист на випадок хвороби або нещасного випадку за кордоном, по-друге, виконуєте вимоги іноземних країн щодо наявності полісу і, в-третіх, у випадку відмови у видачі візи, згідно такого комплексного полісу компанія відшкодує вам візові витрати в межах 1600,00 грн.

Для отримання такої компенсації необхідно надати наступні документи:

  • Поліс медичного страхування з опцією «відшкодування витрат у разі відмови у видачі візи».
  • Пред’явити закордонний паспорт з відміткою про відмову.
  • Квитанції про оплату консульського та сервісного зборів.
  • Копії документів, що посвідчують особу.

Якщо хвилювання були зайві і візу надали, то поліс якісного медичного страхування при виїзді за кордон, у разі потреби, покриє медичні витрати на лікування в закордонних клініках (у тому числі і стоматологію у визначеному обсязі), а також витрати на транспортування потерпілого в Україну. Також додатково до страхового захисту можна додати такі опції як:  компенсація коштів на відновлення документів у разі їх втрати або крадіжки, втрати або затримки багажу (більше ніж 4 години), та відміни або затримки авіарейсу (більше ніж на 4 години), тощо.

         В кожному окремому випадку до страхового пакету варто добирати саме такі страхові компанії та опції, які можуть стати у пригоді саме у Вашому випадку. Відповідно, завжди варто проконсультуватись з фахівцем, навіть, якщо купуєте поліс страхування і подаєте документи на візу вже не в перший раз.

совсем плохоплохонормальнохорошокласс (4.50 из 5)
Відмова у видачі візи: компенсація витрат на оформлення
Loading...Loading...

Дивись також

Дії туриста за кордоном під час страхового випадку

Дії туриста за кордоном під час страхового випадку

Нещодавно вважалося, що страховий договір це лише формальний "папірець" під час перетину кордону. Пр[...]
Заборона на перетин кордону без поліса "Зелена карта" діє!

Заборона на перетин кордону без поліса "Зелена карта" діє!

З початку лютого українська погранслужба посилила правила перевірки полісів обов'язкового страхуванн[...]
Акція! Франшиза «0» до ОЦВ всього за 100 грн!

Акція! Франшиза «0» до ОЦВ всього за 100 грн!

Не втрачай можливість придбати до поліса «автоцивілки» 0 франшизу всього за 100 грн.! Відтепер ви м[...]