Страхування агробізнесу

Однією з провідних галузей в Україні є сільське господарство. Це експортоутворююча галузь, яка забезпечує значні надходження до бюджету країни та забезпечує мільйони українців робочими місцями. Однак дана сфера виробництва вирізняється високим ступенем ризиків. 

Сільське господарство є сферою діяльності, на уcпішність якої значною мірою впливають різноманітні фактори, зокрема погодні та кліматичні, дію яких у багатьох випадках контролювати неможливо. Найбільш надійним і ефективним інструментом управління сільськогосподарськими ризиками визнане агрострахування.

Агрострахування – це механізм управління усіма сільськогосподарськими ризиками, який забезпечує часткову чи повну компенсацію суб’єкту господарювання втрат через негативний вплив погоди і природних ризиків.

Сьогодні страхові компанії пропонують безліч варіантів страхування від різних типів ризиків та безліч вигідних пропозицій щодо страхування агробізнесу.

Основними перевагами такого страхування  є:

1) компенсація збитків завдяки страхуванню дозволяє своєчасно розрахуватися з переробниками, постачальниками матеріально-технічних ресурсів та іншими партнерами;     

2) у випадку повної чи часткової втрати врожаю є можливість покрити збитки за рахунок страхових виплат;

3) агрострахування cпонукає до використання сучасних технічних та технологічних досягнень, зокрема, застосування надійних засобів захисту врожаю;

4) дозволяє повернути взяті в кредит кошти за рахунок страхового відшкодування в разі настання несприятливої події та полегшує доступ сільгоспвиробників до кредитних ресурсів.

Страхування агробізнесу в Україні є працюючим інструментом та стає все актуальнішим.

совсем плохоплохонормальнохорошокласс
Loading...Loading...

Дивись також

Зелена Карта знову дешевшає

Зелена Карта знову дешевшає

Для всіх, хто часто подорожує на своїх авто до Європи чи країн СНД, є чудова новина - з 6 грудня  20[...]
Як підготувати своє авто до зими?

Як підготувати своє авто до зими?

Досвідчені водії знають, що у холодну пору року виникає більше проблем у дорозі аніж у теплу. Тому к[...]
Голосування за Автомобіль року в Україні 2020 розпочато!

Голосування за Автомобіль року в Україні 2020 розпочато!

29 листопада 2019 року на www.autoroku.ua стартувало голосування за кращий автомобіль року в Україні[...]