Помилка програміста. Або для чого страхувати професійну відповідальність ІТ розробників

 

Історія 1

Помилка програміста. Або для чого страхувати професійну відповідальність ІТ розробниківУ 1996 році самознищилася ракета Аріан-5 (Ariane 5) Європейського космічного агентства. Сталося це через помилки в програмному забезпеченні модуля управління. Аварія сталася через 40 секунд після зльоту і отримала широкий резонанс як одна з найдорожчих помилок програмістів. Нанесений збиток оцінювався в розмірі від 360 до 500 млн. Доларів, крім ракети було втрачено 4 супутника Землі, відкладена програма вивчення і проведена експертиза з метою виявлення помилки.

 

Історія 2

Помилка програміста. Або для чого страхувати професійну відповідальність ІТ розробників2012 рік. Компанія Knight Capital, яка торгує на фондовій біржі, втратила 450 млн. дол. через помилку в програмі автоматичного трейдингу. Такий збиток був нанесений компанії всього за 30 хвилин роботи програми.

 

Історія 3

Помилка програміста. Або для чого страхувати професійну відповідальність ІТ розробників2013 рік. Через каскадного збою серверів Amazon інформація користувачів, що зберігається в «хмарі» була загублена. Спочатку проблема була спровокована грозою, а також програмними помилками, які були виявлені під час стихійного лиха.

 

Історія 4

Помилка програміста. Або для чого страхувати професійну відповідальність ІТ розробників2014. Авіакомпанія Американ Ейрлайнс. Через помилку в програмі бронювання, було скасовано 700 рейсів і близько 1000 рейсів були затримані. Збій роботи сайту компанії, який тривав всього пару годин привів компанію до межі банкрутства. «Попередником» постраждалим від програмної помилки була авіакомпанія Юнайтед Ейрлайнс, яка скасувала 580 рейсів за 2 години непрацюючого сайту.

 

Історія 5

Помилка програміста. Або для чого страхувати професійну відповідальність ІТ розробників1999 рік: Cпутник «Mars Climate Orbiter». розпався в атмосфері над Марсом, оскільки підійшов до планети замість запланованих 110 км на 57 км. Причиною такого зближення стала помилка розробника, який не справив перетворення англійських одиниць виміру в метричну систему, в результаті чого була вироблено неприпустиме зближення з планетою. Вартість такої помилки склала 125 мільйонів доларів.

 

Історія 6

Помилка програміста. Або для чого страхувати професійну відповідальність ІТ розробників2005 рік 150 мільйонів доларів втратила ФБР через використання застарілих технологій, які вийшли з ладу при спробі модернізації. Внутрішня програма, в якій ФБР працювало 4 роки при оновленні виявилася непридатною до використання.

Історія 7

Помилка програміста. Або для чого страхувати професійну відповідальність ІТ розробників2012 рік. Між планетарна станція ФОБОС-ГРУНТ не втекла за межі Землі «зависнув» на низькій орбіті через помилки при програмуванні обчислювального комплексу станції. Станція згоріла в атмосфері, що завдало шкоди в розмірі 5 млрд. рос. руб.

 

Щоб не постраждати від величезних рахунків у зв’язку з витратами на виправлення помилок, рекомендуємо застрахувати свою професійну відповідальність всім девелоперським компаніям.

совсем плохоплохонормальнохорошокласс (5.00 из 5)
Loading...

Дивись також

Страхування туристів від Covid-19

Страхування туристів від Covid-19

Страхове покриття за полісами страхування туристів тепер включає і лікування від Covid-19. Відповідн[...]
Нові вимоги для в'їзду в Україну: страхування іноземців на випадок Covid-19

Нові вимоги для в'їзду в Україну: страхування іноземців на випадок Covid-19

З 15 червня 2020 року в Україні запроваджено нові правила в'їзду іноземних громадян на територію Укр[...]
Ризики та небезпеки ІТ компанії під час карантину

Ризики та небезпеки ІТ компанії під час карантину

У зв’язку з карантином, багато компаній з різних сфер перейшли на віддалену роботу. Відповідно, прац[...]