Оренда авто, або що робити, коли машина на СТО?

Експлуатація автомобіля уже давно є нормою для більшості українців. За невеликим винятком легковий транспортний засіб є нагальним щоденним інструментом забезпечення життя. Це і засіб пересування по робочих питаннях, і доставка дітей на навчання та різноманітні гуртки, і можливість поїхати на відпочинок, і звичайно зручний механізм для регулярного сімейного шопінгу.

Проте автомобіль, як і будь який матеріальний об’єкт не вічний, або перефразовуючи відому книжку нашого земляка “раптово не вічний”. Кожен автомобіль повинен проходити регулярне технічне обслуговування. Навіть попри це він може ламатися. А часто з ним стаються ще інші форс-мажорні події, наприклад, ДТП. Добре, коли при таких пошкодженнях автомобіль застрахований. Тоді власник отримає грошову компенсацію. В будь якому разі, на певний період часу Ви залишаєтеся без свого залізного коня. А це порушує увесь звичний ритм життя. Приходиться раніше вставати, щоб добратися на роботу, до школи, в садок. Витрачаються додаткові чималенькі кошти на таксі.

На щастя є вихід. Це короткочасна оренда авто. Прокат автомобіля уже давно став зручним методом вирішення тимчасових логістичних проблем за допомогою спеціалізованих прокатних компаній. Це економічно вигідна альтернатива таксі та можливість зберегти звичний ритм життя для Вашої сім’ї. Взявши в оренду авто Ви за помірні кошти отримуєте можливість їздити куди Вам потрібно, доки Ваш залізний улюбленець не повернеться.

Прокат авто є зручним також при відрядженні, а також, коли Ви подорожуєте, але звикли багато самостійно їздити і вивчати різні цікаві місця. Крім цього Ви можете обрати на короткий період оренди той автомобіль, про який Ви поки тільки мрієте.

Щоб переконатися у зручності подобової оренди автомобіля, Polis24.ua разом з партнером Лояль Прокат проводимо розіграш на безкоштовну оренду автомобіля у Львові терміном 2 дні.

Слідкуйте за розіграшем на нашій сторінці в Фейсбук https://www.facebook.com/polis24.ua/

Плануєте взяти на прокат авто у Львові? Лояль Прокат – компанія, яка займається орендою автомобілів у Львові економ класу. Ми пропонуємо великий вибір економічних авто за найкращими цінами і мінімальною заставою.

Дзвоніть до нас за телефоном +380672334477, або бронюйте на нашому сайті https://rent-car.loyal.com.ua/

совсем плохоплохонормальнохорошокласс
Loading...Loading...

Дивись також

Чи покривається коронавірус договором медичного страхування?

Чи покривається коронавірус договором медичного страхування?

У зв’язку з останніми подіями страхові компанії отримують масу телефонних дзвінків з одним і тим же [...]
Захистіть себе з програмою страхування від коронавірусу (COVID-19)!

Захистіть себе з програмою страхування від коронавірусу (COVID-19)!

Страхування - це спосіб захистити себе від непередбачуваних витрат у разі настання ризиків. Розуміюч[...]
Правила дорожнього руху для двоколісного електротранспорту

Правила дорожнього руху для двоколісного електротранспорту

З сайту Верховної Ради України стало відомо, що на розгляд народних депутатів поданий законопроект п[...]