Отримай поліс ДЦВ в подарунок! Акцію розпочато!

Купуй поліс ОСЦПВ від СК «ВУСО» з франшизою 0 та отримай поліс ДЦВ в подарунок!

Polis24.ua та VUSO проводить акцію для власників авто по всій території України з 1 березня по 1 квітня 2018 року включно. Приєднуйся! Акцію вже розпочато! 

Офіційні умови акції

Офіційні умови проведення акції “Купуй поліс ОСЦПВ від СК «ВУСО» з франшизою 0 та отримай поліс ДЦВ у подарунок!”

1. Загальні положення

1.1. Акція «Купуй поліс ОСЦПВ від СК «ВУСО» з франшизою 0 та отримай поліс ДЦВ в подарунок!» (надалі – «Акція») є рекламною кампанією, спрямованою на заохочення клієнтів Polis24.ua

1.2. Iніціатором та організатором Акції є ПрАТ «СК «ВУСО»  (надалі – «СК «ВУСО»). 1.3. Акція проводиться по всій території України.

1.4. Початок Акції – 1 березня 2018 року, закінчення – 01 квітня 2018 року включно (надалі – «Період проведення Акції»).

2. Учасники Акції

2.1. Учасниками Акції (надалі – «Учасники») можуть бути фізичні особи, які в період проведення Акції оформили на сайті Polis24.ua та / або сайтах-партнерах поліс ОСЦВ з франшизою 0 (нуль) грн. від «СК «ВУСО» на термін 1 рік та оплатили страховий платіж. За таких умов страхувальник автоматично стає Учасником.

3. Отримання подарунку

3.1. В Акції діє гарантований подарунок – поліс добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (ДЦВ).

3.2. При оформленні на сайті Polis24.ua полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (ОСЦВВТЗ) страхової компанії «ВУСО» з франшизою 0 на термін1 рік, учасник акції отримує поліс ДЦВ у подарунок.

3.3. Поліс ДЦВ укладається з лімітом 50 тис. грн. за шкоду заподіяну майну на термін, аналогічний полісу ОСЦВВТЗ.

4. Умови отримання подарунків

4.1. Отримати подарунок зможе лише Учасник, який відповідає вимогам, зазначеним у пункті 2 даних Умов.

4.2. Подарунок надається разом з ОСЦВВТЗ 4.3. Якщо Учасник з будь-яких причин відмовляється отримати подарунок, він не має права передати його третій особі і в такому разі втрачає право на отримання подарунка.

5. Заключні положення

5.1. Дані Умови обов’язкові для виконання.

5.2. Своєю участю в Акції Учасники надають ТОВ «КБ «Експерт» (ресурс Polis24.ua) та «СК «ВУСО» право, безстроково, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»: отримувати, збирати, обробляти, реєструвати, накопичувати, зберігати, змінювати, поновлювати, використовувати і поширювати (розповсюджувати, передавати) інформацію, яка, відповідно до вимог законодавства, становить персональні дані. Учасники погоджуються на проведення фотозйомки за їх участі та надання рекламних інтерв’ю про участь у Акції, а також погоджуються, що їх ПІБ та фотоматеріали за їх участі можуть бути оприлюднені або використані ТОВ «КБ «Експерт» (ресурс Polis24.ua) та «СК «ВУСО» з рекламною метою у будь-яких друкованих, аудіо- і відеоматеріалах, на будь-якій території, на необмежений строк, без попереднього узгодження та безкоштовно. Всі авторські права на такі матеріали будуть належати ПрАТ «СК «ВУСО». Учасники також погоджуються з тим, що їхні дані можуть бути внесені до бази даних та використані ТОВ «КБ «Експерт» (ресурс Polis24.ua) та «СК «ВУСО» без будь-яких часових обмежень для надсилання інформації, повідомлень, проведення телефонних опитувань тощо із інформаційною, маркетинговою чи рекламною метою.

Детальніше...

 


совсем плохоплохонормальнохорошокласс (5.00 из 5)
Loading...

Дивись також

Медичне страхування іноземців від Covid-19 в Україні

Медичне страхування іноземців від Covid-19 в Україні

Обов’язковою умовою перетину кордону з Україною на даний час є поліс медичного страхування від корон[...]
Кримінальну відповідальність за нетверезе водіння скасовано!

Кримінальну відповідальність за нетверезе водіння скасовано!

2 липня 2020 року Президент Володимир Зеленський скасував дію статті закону, яка встановлювала кримі[...]
Страхування туристів від Covid-19

Страхування туристів від Covid-19

Страхове покриття за полісами страхування туристів тепер включає і лікування від Covid-19. Відповідн[...]