Акція «Відпустка за кордоном!»

Відправляєтеся за кордон на авто? З Polis24.ua це стало ще доступнішим! Для Вас діють особливі знижки при покупці поліса «Зеленої карти» *. Оформити поліс і отримати знижку можна тут:  https://polis24.ua/uk/greencard/

Умови акції «Відпустка за кордоном!» . Отримайте знижку 15% – купуйте поліс Зеленої карти від страхової компанії «Княжа» через сервіс Поліс24.

Офіційні умови проведення акції «Відпустка за кордоном!»

1. Загальні положення
1.1. Акція «Відпустка за кордоном!» (Далі – «Акція») є рекламною кампанією, спрямованою на заохочення страхування в інтернеті через ресурс polis24.ua і сайти-партнери.
1.2. Ініціатором і організатором Акції є polis2.ua (далі – Поліс24).
1.3. Акція проводиться по всій території України в мережі інтернет, на сайті порталу polis24.ua і сайтах-партнерах.
1.4. Початок Акції – 1 червня 2017, закінчення – 31 серпеня 2017 року.

2. Учасники Акції
2.1. Учасниками Акції (далі – «Учасники») можуть бути страхувальники-фізичні та юридичні особи, які є резидентами України, за договорами Зелена карта, укладеним шляхом використання відповідного Веб-інтерфейсу на сайті polis24.ua в період проведення Акції та сплаченими в повному обсязі.
2.2 Розмір страхового платежу за договором Зеленої карти визначається при розрахунку онлайн.
2.3. Для того, щоб взяти участь в Акції, Учасник, шляхом використання відповідного Веб-інтерфейсу на сайті polis24.ua і сайтах-партнерах, повинен в період проведення Акції, зазначений в пункті 1.4. Офіційних умов проведення Акції (далі Умови), укласти з «СК« Княжа »за допомогою Полісу24 договір Зеленої карти онлайн і оплатити його. При таких умовах страхувальник автоматично стає учасником.

3. Подарунки Акції
3.1. В Акції знижка 15% від базового страхового платежу, розрахованого для відповідного типу транспортного засобу, з урахуванням території дії, знижка надається за рахунок коштів Поліса24.

4. Умови отримання подарунків
4.1. Отримати знижку зможе тільки Учасник, який відповідає вимогам, зазначеним у пункті 2 Умов.

5. Прикінцеві положення
5.1. Дані Умови є обов’язковими для виконання.
5.2. Інформування про проведення Акції здійснюється шляхом розміщення умов акції на сайті polis24.ua і сайтах-партнерах. Інформацію про всі зміни і доповнення до даних Умов повинна бути розміщена на інтернет-сайті протягом 3 (трьох) робочих днів.
5.3. Своєю участю в Акції Учасники надають «СК« Княжа »і polis24.ua право, безстроково, згідно із Законом України« Про захист персональних даних »: отримувати, збирати, обробляти, реєструвати, накопичувати, зберігати, змінювати, оновлювати, використовувати і поширювати (розповсюджувати , передавати) інформацію, відповідно до вимог законодавства, складає персональні дані.
5.6. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких спірних питань та (або) питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймає Поліс24. Рішення Полісу24 є остаточним і оскарженню не підлягає.

* Зелена карта – це поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів за кордоном. Вартість поліса залежить від типу авто, строку перебування та території покриття. Ціна полісів встановлюється централізовано і є однаковою для всіх страхових компаній. Поліс24 надає знижку при онлайн замовленні поліса.

совсем плохоплохонормальнохорошокласс
Loading...Loading...

Дивись також

Ви питали? Ми відповідаємо

Ви питали? Ми відповідаємо

Хто такий аварійний комісар? Які його функції Аварійний комісар – це особа, що займається встановл[...]
СК «Домінанта»: МТСБУ починає страхові виплати

СК «Домінанта»: МТСБУ починає страхові виплати

До уваги потерпілих та власників полісів СК «Домінанта», яка минулого року припинила свою діяльність[...]
Електронний поліс набирає обертів!

Електронний поліс набирає обертів!

Станом на середину червня страхові компанії реалізували вже понад 500 тис. договорів авто цивільної [...]