КАСКО – добровільне страхування транспортного засобу

Заповніть заявку та отримайте ваш тариф

Що таке КАСКО


Замовлення та оплата


Доставка поліса


Страхування КАСКО – спеціальний вид автострахування, суть якого полягає в зменшенні ваших витрат на відновлення автомобіля у разі серйозної ДТП, стихійних лих, пожежі, викрадення або інших ризиків. Купуючи поліс КАСКО, ви отримуєте спокій.

Які бувають види страховки КАСКО

Залежно від наповнення договору, автомобіль можна застрахувати повністю, частково або до першого страхового випадку. Події, які покриваються договором КАСКО:

 • пошкодження в результаті ДТП
 • викрадення автомобіля
 • пошкодження в результаті вибуху або стихійного лиха
 • протиправні дії третіх осіб, вандалізм
 • падіння дерев, каменів або інших сторонніх предметів

При частковому АВТОКАСКО можна вибрати окремі ризики страхування, наприклад, тільки ДТП і викрадення (їх вибирає власник транспортного засобу перед тим, як оформити страхування автомобіля).

Ціна КАСКО

Розрахунок КАСКО – важлива процедура при виборі підходящої компанії-страховика. Адже саме від неї і відштовхуються більшість водіїв. Вартість договору страхування КАСКО розраховується індивідуально, оскільки для його розрахунку беруться до уваги наступні параметри:

 • наповнення договору (повне, часткове, до першого страхового випадку)
 • вартість автомобіля
 • стаж та вік водія
 • розмір франшизи
 • інші параметри

Що потрібно знати про такий тип страховки

Перед тим як купити КАСКО, потрібно ознайомитися зі специфікою подібної страхової послуги. Так, перш за все, така страховка відноситься до високо ризикових (різні страхові випадки трапляються досить часто, це відноситься і до невеликих пошкоджень кузова або скла транспортного засобу, так і до сильних аварій, викрадення і так далі). Також, оскільки на ринку України працює велика кількість страхових компаній, вартість страхування КАСКО для одного і того ж автомобіля буде відрізнятися з огляду на те, що кожна страхова компанія пропонує свої варіанти наповнення договору та їх вартість.

Яким основним пунктам договору АВТОКАСКО слід приділити увагу

 1. наявність та розмір франшизи
 2. надання безкоштовного евакуатора
 3. виїзд аварійного комісара на місце ДТП
 4. виплата відшкодування без довідок компетентних органів
 5. страхова сума
 6. виключення при порушенні правил дорожнього руху
 7. умови виплати

У будь-якому випадку страховка КАСКО – це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тому якщо ви хочете застрахувати своє авто правильно і вигідно, заповніть онлайн форму-заявку на порталі www.polis24.ua і наші консультанти нададуть пропозиції від провідних страхових компаній України, а ви зможете вибрати найбільш вигідні умови за кращою ціновою пропозицією в будь-якому місті країни .

Детальніше... КАСКОКАСКОКАСКОКАСКОКАСКО (2.86 из 5)
КАСКОLoading...

Питання і відповіді

Інші види страхування