Зелена карта – міжнародний поліс страхування ОСЦВ

Розрахуй вартість полісу Зелена карта для свого авто

Що таке Зелена карта


Замовлення та оплата


Доставка поліса


Ви плануєте поїздку за кордон на автомобілі? Тоді «Зелена карта» – це обов’язкове для вас страхування для виїзду за кордон. Всі держави – сусіди України вимагають наявність даного поліса у подорожуючих водіїв. Без нього ви просто не зможете покинути нашу і в’їхати на територію сусідньої країни на власному авто.

Що це таке?

Страхування «Зелена карта» – це по суті автоцивілка, яка діє не в Україні, а на території інших країн. Даний поліс передбачає страхування відповідальності автовласника перед третіми особами в тих країнах, які стали учасниками однойменної міжнародної системи. Зараз до неї входить 47 держав.

Що дає ця страховка?

«Зелена карта» – страхування цивільної відповідальності автовласника за межами України. Захист отримує не автомобіль, а сам водій, а страховим випадком виступає ДТП і заподіяні разом з нею збитки здоров’ю та авто третіх осіб. Так, якщо ви стали винуватцем події, знаходячись в іншій країні, відшкодування – ремонт автомобіля або лікування постраждалих – візьме на себе страхова компанія.

Важливою особливістю страховки «Зелена карта» є відсутність лімітів. Вони не прописуються на етапі укладання договору, а визначаються законами і нормами тієї країни, в якій відбувається страховий випадок. Франшиза – величина, яка не покривається страховкою, та будь-які інші обмеження у даному виді страхування також не передбачаються.

«Зелена карта»: вартість і що на неї впливає

Враховуючи обов’язковий характер даного виду страхування, багатьох автовласників, які планують поїздки за кордон, цікавить ціна «Зеленої карти». Вона зумовлюється наступними моментами:

  • типом та параметрами автомобіля;
  • країною відвідування;
  • терміном дії страхового договору (від 15 днів до року).

Згідно з можливими країнами відвідування, «Зелена картка» може бути двох різновидів. Повний поліс поширюється на відвідування всіх країн – учасниць системи без винятку. А з урахуванням найбільш популярних напрямків виїзду українців пропонується і окремий договір, який діє тільки на території трьох пострадянських країн – Білорусі, Росії та Молдови. При цьому перший поліс покриває і ці три країни теж, але коштувати буде дорожче за рахунок дії ще в 44 державах системи.

Використовуючи сервіс Поліс 24, ви можете купити «Зелену карту» онлайн. Вкажіть тип свого авто, країни, які плануєте відвідати, та термін дії страховки, після чого ви отримаєте перелік пропозицій від провідних страхових компаній України.
Основні переваги придбання страховки в режимі онлайн з нашою компанією:

  • великий вибір пропозицій від провідних страхових компаній;
  • зручний, простий і інтуїтивно зрозумілий сервіс;
  • можливість отримання професійної консультативної допомоги;
  • додаткові знижки при купівлі поліса онлайн. Тому ще один плюс нашої страховки «Зелена карта» – ціна;
  • істотна економія часу і сил.

Обирайте відповідні пропозиції з урахуванням найбільш вигідною вартості «Зеленої карти» в Києві чи іншому місті, а також інших значущих критеріїв. Скористайтеся прогресивними можливостями оперативно, зручно і повністю безпечно оформити страхування «Зелена карта». Ціна стане додатковою перевагою для вас!

Детальніше... ЗЕЛЕНА КАРТАЗЕЛЕНА КАРТАЗЕЛЕНА КАРТАЗЕЛЕНА КАРТАЗЕЛЕНА КАРТА (4.09 из 5)
ЗЕЛЕНА КАРТА
ЗЕЛЕНА КАРТАLoading...

Питання та відповіді

Інші види страхування