Добровільне страхування цивільної відповідальності (ДЦВ) власників транспортного засобу

Розрахуйте вартість ДЦВ онлайн

Что такое ДГО


Заказ и оплата


Доставка полиса


ДЦВ (або добровільне страхування цивільної відповідальності) – це різновид страхування, який дозволяє автовласникові за помірну суму істотно підвищити ліміт відшкодування збитків перед третіми особами в результаті ДТП.

Особливості добровільного страхування авто

Такий різновид автостраховки існує поряд з ОСЦПВ і обумовлений явними недоліками останньої. Так, головний мінус обов’язкового страхування – це наявність низького ліміту відшкодування, який за майновим критерієм становить 50 тисяч гривень. З урахуванням серйозної зміни курсів валют за останні роки, цієї суми може бути недостатньо для компенсації навіть незначних ушкоджень. Щоб збільшити ліміти відповідальності страхових компаній, може використовуватися додаткова добровільна автоцивілка.

Як це працює?

Добровільне автострахування стане дієвим захистом винуватця ДТП у тому випадку, якщо граничної виплати ОСЦПВ не вистачає для покриття збитків. Саме цей поліс з урахуванням обраної страхової суми покриє різницю між лімітом 50 тис. грн. і реальним збитком, який завдано внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.
Припустимо, що ви придбали поліс ОСЦПВ та ДЦВ зі страховою сумою в 50 тис. грн. З вашої вини трапляється ДТП зі збитком перед третіми особами у 70 тис. грн. ОСЦПВ покриє 50 тисяч за вирахуванням франшизи, а решта 20 тисяч страхова компанія оплатить згідно з полісом добровільного страхування. Без останнього істотну різницю довелося б виплачувати вам.

Вартість добровільного страхування авто

Ціна такого страхового поліса залежить від багатьох параметрів, у тому числі:

  • обраної вами страхової суми. Чим вона вище, тим дорожче вам обійдеться страховка;
  • марки авто і інших його параметрів (наприклад, обсягу силового агрегату);
  • місця реєстрації транспортного засобу;
  • водійського стажу;
  • терміну дії страховки;
  • статусу клієнта (фізична або юридична особа, використовується авто для таксі чи ні).

Кому рекомендована така страховка

Згідно даних статистики, серйозні ДТП, що обумовлюють і відшкодування збитків у великих сумах, найчастіше відбуваються у великих містах. Також дорожні події часто трапляються з вини малодосвідчених водіїв. Крім того, стандартного покриття ОСЦПВ, як правило, недостатньо власникам габаритних авто, які в разі ДТП створюють серйозні пошкодження іншим транспортним засобам.
З урахуванням цих особливостей, придбання добровільної автоцивілки з метою розширення ліміту відповідальності рекомендується наступним громадянам:

  • власникам авто, які живуть у містах-мільйонниках;
  • початківцям і недосвідченим водіям;
  • далекобійникам і власникам габаритних авто.

Розрахувати вартість ДЦВ з допомогою сервісу Поліс 24 ви можете прямо зараз. Зручний онлайн калькулятор дозволить оперативно визначити ціну добровільного страхування цивільної відповідальності від провідних компаній в Україні. Також вас чекають додаткові знижки при придбанні поліса через Інтернет, максимальна зручність у процесі використання сервісу, гарантії безпеки та своєчасна консультаційна допомога від наших фахівців.

Детальніше... ДЦВДЦВДЦВДЦВДЦВ (2.33 из 5)
ДЦВLoading...

 

Питання та відповіді

Інші види страхування