Купуйте поліс ОСПЦВ від компанії ВУСО зі знижкою -20% та отримуйте ще 10 літрів бензину у подарунок!

При замовленні поліса ОСПЦВ від страхової компанії ВУСО надається знижка в розмірі 20% від базового страхового платежу. Знижка діє незалежно від стажу та терміну експлуатації транспортного засобу. Додатково у Вас ще є можливість отримати 10 літрів бензину, якщо сума полісів ОСПЦВ або ОСПЦВ + ДГО складе більше 800 грн.

Акція діє до 1 грудня 2015! Приєднуйтесь!

Офіційні умови проведення акції “ОСЦПВ -20%!”

1. Загальні положення

1.1. Акція «ОСЦПВ – 20%!» (надалі – «Акція») є рекламною кампанією, спрямованою на заохочення клієнтів ПрАТ «Страхова Компанія «ВУСО» в інтернеті.

1.2. Iніціатором та організатором Акції є ПрАТ «Страхова Компанія «ВУСО» (надалі – « СК«ВУСО»).

1.3. Акція проводиться по всій території України в мережі інтернет, на сайті автопорталу polis24.ua.

1.4. Початок Акції – 05 листопада 2015 року, закінчення – за домовленістю сторін (надалі – «Період проведення Акції»).

2. Учасники Акції

2.1. Учасниками Акції (надалі – «Учасники») можуть бути страхувальники-фізичні особи, які є резидентами України, за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, укладеними шляхом використання відповідного Веб-інтерфейсу на сайті polis24.ua в Період проведення Акції та оплаченими в повному обсязі (далі – договори ОСЦПВ та/або ДЦВ онлайн).

2.2 Розмір страхового платежу за договором ОСЦПВ визначаэться при розрахунку онлайн.

2.3. Для того, щоб взяти участь у Акції, Учасник, шляхом використання відповідного Веб-інтерфейсу на веб-сайті polis24.ua, повинен у Період проведення Акції, зазначений в пункті 1.4. Офіційних умов проведення Акції (далі-Умов), укласти із «СК «ВУСО» договір ОСЦПВ онлайн та оплатити його. За таких умов страхувальник автоматично стає Учасником.

2.4. В Акції не можуть брати участь співробітники «СК «ВУСО» та їхні родичі.

3. Подарунки Акції.

3.1. В Акції діє нижка 20% выд базового страхового платежу, розрахованого для відповідного типу транспортного засобу, з врахуванням коефіцієнту бонус-малус 1.

4. Умови отримання подарунків

4.1. Отримати знижку зможе лише Учасник, який відповідає вимогам, зазначеним у пункті 2 даних Умов.

5. Заключні положення

5.1. Дані Умови обов’язкові для виконання.

5.2. Інформування щодо проведення Акції здійснюється шляхом розміщення умов акції на сайті polis24.ua. Iнформація про всі зміни та доповнення до даних Умов має бути розміщена на цьому ж інтернет-сайті протягом 3 (трьох) робочих днів.

5.3. Своєю участю в Акції Учасники надають «СК «ВУСО» та ресурсу polis24.ua право, безстроково, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»: отримувати, збирати, обробляти, реєструвати, накопичувати, зберігати, змінювати, поновлювати, використовувати і поширювати (розповсюджувати, передавати) інформацію, яка, відповідно до вимог законодавства, становить персональні дані.

5.4. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких спірних питань та (або) питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймає «СК «ВУСО». Рішення «СК «ВУСО» є остаточним та оскарженню не підлягає.

Детальніше...