Акція “Подорожуй весною”

Вирушаєте за кордон на автомобілі? З Polis24.ua це стало ще доступніше! Для Вас діють особливі знижки на поліси Зеленої карти*. Оформити поліс та отримати знижку можна тут http://polis24.ua/uk/greencard/

 

Умови акції  «Подорожуй весною». Отримайте знижку 12% – придбайте поліс Зеленої карти від страхової компанії «ІНГО Україна» через сервіс Поліс24.

 

Офіційні умови проведення акції  «Подорожуй весною – 12%!»

 1. Загальні положення

1.1. Акція «Подорожуй весною – 12%!» (надалі – «Акція») є рекламною кампанією, спрямованою на заохочення страхування в інтернеті через ресурс polis24.ua та сайти-партнери.

1.2. Iніціатором та організатором Акції є polis2.ua (надалі – Поліс24).

1.3. Акція проводиться по всій території України в мережі інтернет, на сайті  порталу polis24.ua та сайтах-партнерах.

1.4. Початок Акції – 01березня 2017 року, закінчення – 31 травня  2017 року.

  1. Учасники Акції

2.1. Учасниками Акції (надалі – «Учасники») можуть бути страхувальники-фізичні та юридичні особи, які є резидентами України за договорами Зелена карта, укладеними шляхом використання відповідного Веб-інтерфейсу на сайті polis24.ua в Період проведення Акції та оплаченими в повному обсязі.

2.2  Розмір страхового платежу за договором Зеленої карти визначається при розрахунку онлайн.

2.3. Для того, щоб взяти участь у Акції, Учасник, шляхом використання відповідного Веб-інтерфейсу на веб-сайті  polis24.ua та сайтах-партнерах, повинен у Період проведення Акції, зазначений в пункті 1.4. Офіційних умов проведення Акції (далі-Умов), укласти із «СК «ІНГО Україна»за посередництвом Полісу24 договір Зеленої карти онлайн та оплатити його. За таких умов страхувальник автоматично стає Учасником.

  1. Подарунки Акції

3.1. В Акції діє знижка 12% від базового страхового платежу, розрахованого для відповідного типу транспортного засобу, з врахуванням території дії, знижка надається за рахунок коштів Полісу24.

  1. Умови отримання подарунків

4.1. Отримати знижку зможе лише Учасник, який відповідає вимогам, зазначених у пункті 2 цих Умов.

  1. Заключні положення

5.1. Ці Умови обов’язкові для виконання.

5.2. Інформування щодо проведення Акції здійснюється шляхом розміщення умов акції на сайті  polis24.ua та сайтах-партнерах. Iнформація про всі зміни та доповнення до цих Умов має бути розміщена на інтернет-сайті протягом 3 (трьох) робочих днів.

5.3. Своєю участю в Акції Учасники надають «СК «ІНГО Україна» та ресурсу polis24.ua право, безстроково, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»: отримувати, збирати, обробляти, реєструвати, накопичувати, зберігати, змінювати, поновлювати, використовувати і поширювати (розповсюджувати, передавати) інформацію, яка, відповідно до вимог законодавства, становить персональні дані.

5.6. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких спірних питань та (або) питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймає Поліс24. Рішення Полісу24 є остаточним та оскарженню не підлягає.

* Зелена карта – це поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів за кордоном. Вартість полісу залежить від типу авто, терміну перебування та території покриття. Ціна полісів встановлюється централізовано та є однаковою для всіх страхових компаній. Поліс24 надає знижку при онлайн замовленні полісу.