У даному розділі представлені основні страхові продукти, необхідні для компаній, що працюють в ІТ сфері.

Страхування відповідальності – один з найбільш затребуваних видів страхування у всіх розвинених країнах світу. Дане страхування гарантує компенсацію збитків, які можуть бути нанесені компанії та її співробітникам в процесі своєї діяльності. Даний вид страхування передбачає не тільки про професійну відповідальність в разі збитків через неякісно надані послуги, але і загальногромадянську відповідальність, яка потрібна в разі заподіяння шкоди третім особам під час роботи компанії.

Найчастіше іноземні Замовники і Клієнти IТ компаній вимагають наявність такого виду страхування. Наявність полісів страхування відповідальності гарантує захист від значних витрат, пов’язаних з претензіями і судовими процедурами, а також забезпечить оплату мільйонних компенсацій постраждалим, в разі настання страхових подій.

Законодавство та судово-претензійна діяльність в більшості стан Європи, а також в США і Канаді орієнтовані на захист прав споживача та фізичних осіб. З цієї причини будь-які недоопрацювання або упущення в послугах, що надаються або при неуважному веденні бізнесу можуть стати об’єктом позову або претензії з боку замовників, споживачів або просто третіх осіб. Страхування відповідальності захистить Вашу Компанію, а також виступить додатковою гарантією для Ваших Замовників.