Які авто викрадають найбільше

Позитивна тенденція щодо зменшення кількості викрадень авто в Україні триває вже понад 5 років. Але все-таки ризик залишитися без залізного коня досить великий, особливо у власників певних марок. За даними Національної поліції, найбільш викрадають автомобілі марки Тойота, Мазда та Лексус. Так, за 9 місяців поточного року, їх було вкрадено: 205, 71 і 65 одиниць, відповідно.

Зловмисники ретельно відстежують авто на предмет того, якими засобами проти викрадення воно обладнане, чи є супутникова система відстеження. У більшості випадків, викрадення здійснюються на замовлення або під розбір.

Згідно статистики, найбільш «небезпечними» регіонами вважаються: Київ, Одеська та Дніпропетровська області. Так, з усієї кількості авто в Києві було зафіксовано 221 випадок, тоді як в Одеській області 47, а в Дніпропетровській 29 викрадень.

Серед найбільш «небезпечних» для автовласників місяців виділяють період з травня по серпень, коли кількість викрадень найбільш високе.

Власникам інших, крім перерахованих вище марок, також не слід розслаблятися. За повідомленням Нацполіціі, в зону ризику потрапляють абсолютно всі марки легкових автомобілів, в тому числі преміум класу. Так, за 9 місяців 2018 роки було викрадено: 37 лендровер, 32 Мерседеса, 18 авто марки Хонда, 10 БМВ, 9 Ауді, по одному марок Порше і Акури.

Щоб не стати жертвою викрадення, фахівці рекомендують уважно підходити до місць нічного зберігання автомобіля, в денний час, по можливості, вибирати надійні місця парковки. Важливо пам’ятати, що засоби проти викрадення не завжди ефективні і здатні надійно захистити лише від не надто професійних викрадачів. У разі спланованого викрадення саме вашого авто професіонали можуть обійти будь-яку систему захисту. Для повного захисту від угону, крім засобів безпеки, ми рекомендуємо використовувати програми страхування Каско. Поряд з повним Каско, яке захищає від усіх можливих збитків, є більш спеціалізовані програми, які сфокусовані на покриття великих подій, таких як конструктивна загибель (повне руйнування авто) і викрадення. Ви можете отримати індивідуально пропозицію по Каско, заповнивши форму на нашому сайті https://polis24.ua/uk/kasko/.

Пам’ятайте, що тільки страхування може забезпечити компенсацію понесених в разі викрадення збитків!

совсем плохоплохонормальнохорошокласс
Loading...Loading...

Смотрите также

Светофор МТСБУ - оценка деятельности страховых компаний

Светофор МТСБУ - оценка деятельности страховых компаний

Недавно МТСБУ обнародовало результаты так называемого «светофора». По этим данным во 2 квартале 2019[...]
Вождение без полиса ОСАГО: размер штрафа и другие последствия

Вождение без полиса ОСАГО: размер штрафа и другие последствия

Водительское удостоверение предоставляет право свободно управлять автомобилем и возлагает ответствен[...]
Водіння без поліса ОСЦПВ: розмір штрафу та інші наслідки

Водіння без поліса ОСЦПВ: розмір штрафу та інші наслідки

Водійське посвідчення надає особі право вільно керувати автомобілем і покладає ряд обов'язків, включ[...]