Які авто викрадають найбільше

Позитивна тенденція щодо зменшення кількості викрадень авто в Україні триває вже понад 5 років. Але все-таки ризик залишитися без залізного коня досить великий, особливо у власників певних марок. За даними Національної поліції, найбільш викрадають автомобілі марки Тойота, Мазда та Лексус. Так, за 9 місяців поточного року, їх було вкрадено: 205, 71 і 65 одиниць, відповідно.

Зловмисники ретельно відстежують авто на предмет того, якими засобами проти викрадення воно обладнане, чи є супутникова система відстеження. У більшості випадків, викрадення здійснюються на замовлення або під розбір.

Згідно статистики, найбільш «небезпечними» регіонами вважаються: Київ, Одеська та Дніпропетровська області. Так, з усієї кількості авто в Києві було зафіксовано 221 випадок, тоді як в Одеській області 47, а в Дніпропетровській 29 викрадень.

Серед найбільш «небезпечних» для автовласників місяців виділяють період з травня по серпень, коли кількість викрадень найбільш високе.

Власникам інших, крім перерахованих вище марок, також не слід розслаблятися. За повідомленням Нацполіціі, в зону ризику потрапляють абсолютно всі марки легкових автомобілів, в тому числі преміум класу. Так, за 9 місяців 2018 роки було викрадено: 37 лендровер, 32 Мерседеса, 18 авто марки Хонда, 10 БМВ, 9 Ауді, по одному марок Порше і Акури.

Щоб не стати жертвою викрадення, фахівці рекомендують уважно підходити до місць нічного зберігання автомобіля, в денний час, по можливості, вибирати надійні місця парковки. Важливо пам’ятати, що засоби проти викрадення не завжди ефективні і здатні надійно захистити лише від не надто професійних викрадачів. У разі спланованого викрадення саме вашого авто професіонали можуть обійти будь-яку систему захисту. Для повного захисту від угону, крім засобів безпеки, ми рекомендуємо використовувати програми страхування Каско. Поряд з повним Каско, яке захищає від усіх можливих збитків, є більш спеціалізовані програми, які сфокусовані на покриття великих подій, таких як конструктивна загибель (повне руйнування авто) і викрадення. Ви можете отримати індивідуально пропозицію по Каско, заповнивши форму на нашому сайті https://polis24.ua/uk/kasko/.

Пам’ятайте, що тільки страхування може забезпечити компенсацію понесених в разі викрадення збитків!

совсем плохоплохонормальнохорошокласс
Loading...Loading...

Смотрите также

Штрафы за перевозку детей без автокресла

Штрафы за перевозку детей без автокресла

Недавно на законодательном уровне было введено штрафы за перевозку детей без автокресла. При первом [...]
Скоро зима ... А ты уже переобул свой автомобиль?

Скоро зима ... А ты уже переобул свой автомобиль?

Вот-вот наступит существенное похолодание, зима не за горами, а значит пришло время подготовить шарф[...]
Первые действия при ДТП

Первые действия при ДТП

Сегодня участникам ДТП важно ориентироваться в своих правах и знать свои обязанности. На месте проис[...]