Водіння без поліса ОСЦПВ: розмір штрафу та інші наслідки

Водійське посвідчення надає особі право вільно керувати автомобілем і покладає ряд обов’язків, включаючи оформлення договору ОСЦПВ.  Спершу варто сказати , що найкращим варіантом буде не потрапляти в ситуації водіння без автоцивілки, тим більше, що придбати поліс, а особливо на нашому сайті polis24.ua дуже просто та зручно. Витративши кошти на купівлю ОСЦПВ в результаті можете зекономити набагато більше.

Зазвичай автомобілісти не очікують, що неприємна подія у вигляді аварії може статись з ними, тим більше не можуть передбачити , що стануть її винуватцями. Навіть будучи впевненим у власних вміннях та навичках, ви ніколи не знаєте хто їде поруч та як можуть скластись зовнішні обставини. Лише за липень 2019 року в Україні трапилось 11553 ДТП, в 2534 випадках з яких, були потерпілі.

Наступна інформація буде стосуватись тих, хто все ж відважиться їздити без обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності. Отже, законодавством чітко встановлено, що укладення таких договорів є обов’язковим. Водій, при зупинці транспортного засобу поліцейськими, повинен пред’явити: водійське посвідчення, техпаспорт та поліс страхування. В разі відсутності останнього передбачений штраф у розмірі 425 грн. І якщо така санкція є не надто переконливою — розглянемо варіант коли ви все ж втрапили в ДТП і стали винуватцем цього вкрай неприємного інциденту. В той час як страхівка покрила б шкоду заподіяну життю і здоров’ю постраждалих у розмірі 200 тисяч гривень та здійснила виплату в сумі 100 тисяч гривень за пошкоджене майно, без наявного полісу автоцивілки всі витрати впадуть на плечі винуватця. Збитки у повному обсязі прийдеться сплатити самостійно.

Також зверніть увагу, що часом і відповідальні водії можуть бути одурені та потрапити у незручне становище. Коли під час перевірки поліса виявляється, що він не справжній і видали його шахраї. Тому завжди перевіряйте дійсність вашого ОСЦПВ на сайті Моторно (транспортного) страхового бюро України. А щоб бути впевненим у своєму цивільному захисті та їздити безпечно замовляйте автоцивілку на сайті polis24.ua

совсем плохоплохонормальнохорошокласс
Loading...Loading...

Смотрите также

Новые правила въезда в Шенгенскую зону

Новые правила въезда в Шенгенскую зону

С 2021 каждому украинцу, который будет планировать пересечь границу стран Шенгенской зоны, придется [...]
Международные программы медицинского страхования

Международные программы медицинского страхования

5 причин оформить полис страхования от критических заболеваний Доступ к современным методам лечен[...]
Уголовная ответственность за вождение в нетрезвом состоянии в 2020 году

Уголовная ответственность за вождение в нетрезвом состоянии в 2020 году

Друзья, хотим предупредить, что с 1 января 2020 вступает в силу принятый Верховной Радой Украины зак[...]