Водіння без поліса ОСЦПВ: розмір штрафу та інші наслідки

Водійське посвідчення надає особі право вільно керувати автомобілем і покладає ряд обов’язків, включаючи оформлення договору ОСЦПВ.  Спершу варто сказати , що найкращим варіантом буде не потрапляти в ситуації водіння без автоцивілки, тим більше, що придбати поліс, а особливо на нашому сайті polis24.ua дуже просто та зручно. Витративши кошти на купівлю ОСЦПВ в результаті можете зекономити набагато більше.

Зазвичай автомобілісти не очікують, що неприємна подія у вигляді аварії може статись з ними, тим більше не можуть передбачити , що стануть її винуватцями. Навіть будучи впевненим у власних вміннях та навичках, ви ніколи не знаєте хто їде поруч та як можуть скластись зовнішні обставини. Лише за липень 2019 року в Україні трапилось 11553 ДТП, в 2534 випадках з яких, були потерпілі.

Наступна інформація буде стосуватись тих, хто все ж відважиться їздити без обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності. Отже, законодавством чітко встановлено, що укладення таких договорів є обов’язковим. Водій, при зупинці транспортного засобу поліцейськими, повинен пред’явити: водійське посвідчення, техпаспорт та поліс страхування. В разі відсутності останнього передбачений штраф у розмірі 425 грн. І якщо така санкція є не надто переконливою — розглянемо варіант коли ви все ж втрапили в ДТП і стали винуватцем цього вкрай неприємного інциденту. В той час як страхівка покрила б шкоду заподіяну життю і здоров’ю постраждалих у розмірі 200 тисяч гривень та здійснила виплату в сумі 100 тисяч гривень за пошкоджене майно, без наявного полісу автоцивілки всі витрати впадуть на плечі винуватця. Збитки у повному обсязі прийдеться сплатити самостійно.

Також зверніть увагу, що часом і відповідальні водії можуть бути одурені та потрапити у незручне становище. Коли під час перевірки поліса виявляється, що він не справжній і видали його шахраї. Тому завжди перевіряйте дійсність вашого ОСЦПВ на сайті Моторно (транспортного) страхового бюро України. А щоб бути впевненим у своєму цивільному захисті та їздити безпечно замовляйте автоцивілку на сайті polis24.ua

совсем плохоплохонормальнохорошокласс
Loading...Loading...

Смотрите также

«Зеленая карта» станет «белой»

«Зеленая карта» станет «белой»

Хорошая новость для путешественников! Генеральная ассамблея Совета Бюро приняла решение, что с июля [...]
Покрывается ли коронавирус договором медицинского страхования?

Покрывается ли коронавирус договором медицинского страхования?

В связи с последними событиями страховые компании получают массу телефонных звонков с одним и тем же[...]
Защитите себя с программой страхования от коронавируса (COVID-19)!

Защитите себя с программой страхования от коронавируса (COVID-19)!

Страхование - это способ защитить себя от непредсказуемых расходов при наступлении рисков. Понимая, [...]