УНІКА

УНІКА
Приватне Акціонерне Товариство «Страхова компанія «УНІКА» створена 10 лютого 1994 року, до 2010 року – Страхова компанія «Кредо-Класик» Страхова компанія «УНІКА» здійснює активну страхову діяльність на всій території України. Регіональна мережа УНІКА налічує 26 дирекцій у всіх областях України, 22 Генеральних Представництва і більше 250 відділень, в т.ч. точок продажів. Компанія здійснює більше 90 видів страхової діяльності, і має 30 ліцензій, виданих Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України. UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників UNIQA в Україні обслуговують близько 1,2 млн. страхових полісів.

Ліцензії страхової діяльності:

Страхування ОСЦВ
Страхування від нещасних випадків
Страхування КАСКО
Страхування ДЦВ

Рік заснування10 лютого 1994 року
Місце розташування головного офісум. Київ, Адреса: вулиця Прорізна, буд. 3
Кількість філій по Україні26 дирекцій у всіх областях України, 22 Генеральних Представництва і більше 250 відділень, в т.ч. точок продажів
Країна походження основних акціонерівUNIQA Group
Кількість видів страхування, та кількість виданих ліцензійКомпанія здійснює більше 90 видів страхової діяльності, і має 30 ліцензій, виданих Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.
Наявність власного колл-центруТак
+38 067 445 37 72
Розмір активів за І квартал 2017року., тис. грн.1 472 139
Рейтингове місце по збору страхових премій
ОЦВ6
КАСКО2
Особисті види страхування18
Рейтингове місце по страховим виплатам та % виплат
ОЦВ6
КАСКО2
Членство СК в об’єднаннях страховиківЄ членом «Ліги Страхових Організацій України», «Української Федерації Убезпечення», «Моторного Транспортного Страхового Бюро України»